Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CTL Zagłębie Sosnowiec Enea AZS Poznań Energa Toruń GTK Arka Gdynia KS Basket 25 Bydgoszcz Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin VBW Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
82  :  72 (15:19, 22:15, 21:23, 24:15)
CosinusMED Widzew Łódź
Etap I - 21 kolejka | 07.03.2020 18:00
Sędziowie: Robert Mordal, Marcin Koralewski, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Kahleah Copper 29 33:3310/16 62.51/5 20.011/21 52.46/8 75.02 5 7 5 3 5 5 5     29 11
4 Katarzyna Dźwigalska 0 05:19   0/1 0.00/1 0.0   1   1 1 1   1       0 -1
5 Cheridene Green 13 29:275/8 62.5   5/8 62.53/3 100.05 4 9   2 3 3 1   1 17 15
9 Annamaria Prezelj 11 32:284/5 80.00/2 0.04/7 57.13/4 75.02 7 9 3 4 3 2       17 17
11 Wiktoria Kuczyńska DNP                                   
12 Laura Juskaite 9 26:412/4 50.00/5 0.02/9 22.25/6 83.32 5 7 1 1 3 3 1     7 9
15 Ewa Kielar DNP                                   
16 Karolina Matkowska DNP                                   
21 Agnieszka Kaczmarczyk 6 24:071/1 100.00/1 0.01/2 50.04/4 100.02 6 8 2 1 2 1       14 -6
32 Zhosselina Maiga 8 23:064/7 57.1   4/7 57.1   2 2 4 1 3 2 2 1 1 1 10 9
33 Jasmine Thomas 6 25:190/2 0.02/7 28.62/9 22.2     4 4 3 1 2 2 3   1 7 -4
Drużyna          
Suma 82 200:00 26/43 60,5 3/21 14,3 29/64 45,3 21/25 84 16 33 49 16 16 20 19 11 1 3 101  

CosinusMED Widzew Łódź

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Taylor Emery 18 30:025/6 83.31/2 50.06/8 75.05/5 100.0  1 1   4 4 1 1     17 -12
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
5 Monika Jasnowska 10 32:132/3 66.72/5 40.04/8 50.0   1 5 6   2 2 1 1     12 -1
6 Anna Kudelska DNP                                   
9 Ewelina Gala 5 19:481/6 16.71/3 33.32/9 22.2   1 1 2   4 1 2       -2 -12
13 Julia Drop 11 27:152/9 22.21/5 20.03/14 21.44/4 100.01 2 3   1 2 1   1   3 -10
14 Wiktoria Stępień DNP                                   
15 Klaudia Gertchen 7 23:563/4 75.0   3/4 75.01/4 25.02 3 5 1 5 2 3 1   1 7 -6
22 Katarina Vucković 8 32:484/10 40.00/1 0.04/11 36.4   2 7 9 2 2 1 2 1 1   12 -6
32 Jazmine Davis 13 33:585/8 62.50/3 0.05/11 45.53/3 100.0  3 3 7 2 4 4 1 1   15 -3
Drużyna       1  
Suma 72 200:00 22/46 47,8 5/19 26,3 27/65 41,5 13/16 81,3 7 22 29 10 20 16 14 5 3 1 64  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa