KS Basket 25 Bydgoszcz
73 : 81 23:22 | 20:24 | 15:15 | 15:20
AZS Uniwersytet Gdański
Etap I - 21 kolejka | 07.03.2020 16:00
Sędziowie: Mariusz Adameczek, Tomasz Tomaszewski, Adrian Szczotka | Komisarz: Jarosław Czeropski

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Piotr Kulpeksza, Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'Neill 11 37:093/11 27.31/7 14.34/18 22.22/2 100.04 6 10 5 2 1 1 1   1 12 -9
3 Brianna Kiesel 14 33:463/13 23.10/1 0.03/14 21.48/9 88.94 1 5 7 4 7 3 1     12 -7
8 Elżbieta Międzik 6 28:150/1 0.02/5 40.02/6 33.3     2 2 3 2   1 3     9 -6
11 Kateryna Rymarenko 6 13:43   2/7 28.62/7 28.6   1 2 3   1           4 7
12 Roksana Sobiech DNP                                   
13 Wiktoria Zasada DNP                                   
14 Karolina Poboży 2 14:441/4 25.0   1/4 25.0   3 2 5 1     1       4 -5
21 Laura Miškinienė 16 30:225/9 55.61/1 100.06/10 60.03/4 75.03 12 15   2 5 5   1 1 22 -13
25 Karina Michałek 16 20:502/2 100.04/5 80.06/7 85.70/1 0.0  1 1   1 1   1     16 -2
30 Shante Evans 2 21:111/8 12.5   1/8 12.50/2 0.03 3 6 1 4 1       1 0 -5
Drużyna 3 2 5   1
Suma 73 200:00 15/48 31,3 10/26 38,5 25/74 33,8 13/18 72,2 21 31 52 17 16 15 12 6 1 3 79  

AZS Uniwersytet Gdański

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anna Górska DNP                                   
6 Karolina Formella DNP                                   
7 Olena Samburska 10 31:162/4 50.01/3 33.33/7 42.93/4 75.01 2 3 6 4 3 3 1     12 2
10 Paulina Kuras 0 08:44                  3 1     2     5 6
12 Angelika Kuras DNP                                   
14 Jastina Kosalewicz 0 05:190/1 0.0   0/1 0.0     1 1   1           0 6
15 Żaneta Szczęśniak DNP                                   
20 Agata Stępień DNP                                   
21 Gabrielle Rae Ortiz 24 40:001/1 100.06/14 42.97/15 46.74/4 100.01 6 7 8 3 2 1 3     33 8
24 Tierra La She Ruffin-Pratt 16 40:005/12 41.70/2 0.05/14 35.76/6 100.0  6 6 3 1 6 1 1 1 1 17 8
25 Olga Frolkina 22 40:004/8 50.04/8 50.08/16 50.02/2 100.0  4 4 3 2 1 1 1 2   23 8
32 Anna Pachurina 9 34:412/5 40.01/2 50.03/7 42.92/2 100.0  11 11 1 3 4         17 2
Drużyna 1   1   1
Suma 81 200:00 14/31 45,2 12/29 41,4 26/60 43,3 17/18 94,4 3 30 33 24 15 16 7 8 3 1 107  
  KS Basket 25 Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański
Punkty ze strat 4 14
Punkty w "pomalowanym" 18 (9/26) 34,6 20 (10/18) 55,6
Punkty drugiej szansy 14 2
Punkty szybkiego ataku 12 8
Punkty z ławki 24 0
  KS Basket 25 Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański
Najwyższe prowadzenie 5 (37-32) 9 (6-15)
Najwyższa seria punktowa 9 (15-15) 10 (54-59)
Zmiany prowadzenia 16
Remisy 9
Czas na prowadzeniu 09:59 24:32