Enea AZS Poznań
77 : 107 10:29 | 23:30 | 17:27 | 27:21
Arka Gdynia
Etap I - 21 kolejka | 07.03.2020 19:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Maciej Dębowski, Paulina Robak | Komisarz: Leszek Pujdak

Enea AZS Poznań

Trener: Adam Ziemiński. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Zakiya Saunders 5 24:392/3 66.70/1 0.02/4 50.01/2 50.0  3 3 2 1 2 2 1     6 -34
7 Marta Nowicka 6 23:373/3 100.00/1 0.03/4 75.0     2 2 3 2 4 2   1   9 -19
10 Karolina Stefańczyk 9 19:542/4 50.01/1 100.03/5 60.02/2 100.01 2 3 2 1 1 4       8 -7
11 Martyna Pyka 2 18:331/4 25.0   1/4 25.0         2 1   2 1     0 -13
12 Liliana Banaszak 12 21:004/9 44.40/1 0.04/10 40.04/4 100.01 2 3 2 3 3 3 2 3 1 13 -29
14 Aleksandra Parzeńska 9 16:154/6 66.70/1 0.04/7 57.11/2 50.01 3 4   2 1 1     1 8 -1
15 Aleksandra Pawlak 15 17:070/1 0.04/6 66.74/7 57.13/3 100.0      2 4 1 1     1 13 -6
20 Ginette Mfutila 15 29:055/10 50.01/2 50.06/12 50.02/2 100.03 4 7 2 3 1 1 1   1 18 -25
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Lea Miletic 4 29:502/5 40.0   2/5 40.0   2 4 6 3 3   3   1   8 -16
Drużyna 2 1 3   4
Suma 77 200:00 23/45 51,1 6/13 46,2 29/58 50 13/15 86,7 10 21 31 18 20 13 23 5 5 4 83  

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 5 17:252/4 50.00/1 0.02/5 40.01/2 50.0  1 1 3 1 1   1     6 1
8 Rebecca Allen 19 15:012/2 100.05/7 71.47/9 77.8     5 5 3   2   1 1   27 40
9 Kamila Podgórna 10 20:492/4 50.01/3 33.33/7 42.93/3 100.0      1   1         7 -10
11 Aldona Morawiec 0 16:380/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1 2 3 7 2   2 4 1   11 5
13 Maryia Papova 2 23:460/5 0.0   0/5 0.02/2 100.02 3 5 2 3 1   4   1 8 30
21 Paulina Misiek 8 16:001/4 25.02/4 50.03/8 37.5   1 1 2 2 1 1 1       6 2
22 Amalia Rembiszewska 10 16:142/2 100.00/1 0.02/3 66.76/6 100.01 2 3 2   3 1 2 1   16 0
23 Marissa Kastanek 4 15:552/4 50.00/1 0.02/5 40.0   2   2 1     1 3   2 6 16
24 Marie Gülich 13 19:325/8 62.5   5/8 62.53/3 100.01 3 4 3 2 3 2   1 1 16 23
28 Kayla Alexander 19 20:286/12 50.0   6/12 50.07/8 87.54 1 5   1 4 1 1   1 17 7
41 Barbora Balintova 17 18:122/3 66.73/3 100.05/6 83.34/4 100.01   1 3 3 4 1 1     20 36
Drużyna 2 2 4    
Suma 107 200:00 24/49 49 11/21 52,4 35/70 50 26/28 92,9 15 20 35 27 13 20 9 17 4 5 140  
  Enea AZS Poznań Arka Gdynia
Punkty ze strat 6 23
Punkty w "pomalowanym" 38 (19/34) 55,9 38 (19/36) 52,8
Punkty drugiej szansy 9 12
Punkty szybkiego ataku 6 14
Punkty z ławki 24 52
  Enea AZS Poznań Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 0 () 40 (46-86)
Najwyższa seria punktowa 9 (61-90) 19 (2-22)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 00:00 39:43