Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-22 18:00
87
59
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
--
--
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
--
--
Sportklub - 2020-01-25 17:00
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
--
--

Sędziowie Basket Ligi Kobiet w sezonie 2019/2020

 


Mariusz Adameczek

Łukasz Andrzejewski

Paweł Białas

Marcin Bieńkowski

Janusz Calik

Michał Chrakowiecki
     

Grzegorz Czajka


Maciej Dębowski


Paulina Gajdosz

Łukasz Jankowski

Karina Kamińska

Arnauld Kom Njilo
     

Marcin Koralewski

Marcin Kowalski

Maciej Krupiński

Bartłomiej Kucharski

Michał Kuzia

Tomasz Langowski
     

Dariusz Lenczowski

Wojciech Liszka 

Agata Maj

Marek Maliszewski 

Filip Marek

Ewa Matuszewska
     

Robert Mordal

Sławomir Moszakowski

Mariusz Nawrocki

Karol Nowak

Cezary Nowicki
  
Damian Ottenburger
     

Piotr Pastusiak

Karina Pełka

Jakub Pietrzak

Bogna Podkowińska

Michał Proc

Roman Putyra

Bartosz Puzoń

Mateusz Skorek

Michał Sosin


Adrian Szczotka


Tomasz Szczurewski

 
Tomasz Tomaszewski


Tomasz Trawicki

 
Tomasz Trojanowski


Tomasz Trybalski

 
Krzysztof Tuński

Tomasz Tybor


Adam Wierzman


Jakub Zamojski 


Dariusz Zapolski  

 

 

 

 

 

 

Komisarze Basket Ligi Kobiet w sezonie 2019/2020


Krzysztof Antoniak

Wojciech Chomicz

Jarosław Czeropski

Marek Ćmikiewicz

Adam Greczyło

Patrycja Gulak-Lipka
 
     

Ryszard Jabłoński

Tomasz Konczewski
 

Maciej Kucharski
 

Roman Kuczyński

Tomasz Kudlicki

Marek Lembrych
     
 
Ryszard Łabędź
 

Jarosław Nowak
 

Grzegorz Potęga
 

Andrzej Przechowski
 

Leszek Pujdak
 
 
Leszek Rakoczy

Dariusz Szczerba

Zbigniew Szpilewski

Arkadiusz Zagrodnik


Robert Zieliński 


Grzegorz Ziemblicki 
 

Materiały szkoleniowe:

Flop - konspekt
Gra rękami - konspekt
Gra środkowych - konspekt
Kroki - konspekt
Zachowania - konspekt

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa