Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2018-12-19 19:00
77
70
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2018-12-21 18:00
56
66
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-12-22 15:10
74
40
Sportklub - 2018-12-22 15:00
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-22 18:00
51
54
TVP Wrocław - 2018-12-22 17:55
Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-12-22 18:00
67
80
TV Toya - 2018-12-22 17:55
Enea AZS Poznań
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-12-22 18:00
71
94
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-22 18:00
94
86
www.youtube.com/user/SportTvTorun - 2018-12-22 17:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-01-06 15:10
72
68
Sportklub - 2019-01-06 15:00
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-01-06 16:00
65
78
Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
2019-01-06 16:00
89
66
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-01-06 16:00
82
72
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-01-06 18:00
89
75
Arka Gdynia
Widzew Łódź
2019-01-06 18:00
100
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Wisła CanPack Kraków
2019-01-12 18:00
58
74
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-01-12 18:00
56
90
TV Toya - 2019-01-12 17:55
PGE MKK Siedlce
Arka Gdynia
2019-01-13 16:00
66
88
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-01-13 16:00
83
59
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
TV | 2019-01-13 18:30
77
83
Sportklub - 2019-01-13 18:25
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-01-13 20:00
67
88
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-01-18 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-01-18 19:15
--
--
CCC Polkowice
2019-01-19 17:00
--
--
Arka Gdynia
2019-01-19 19:15
--
--

Sędziowie Basket Ligi Kobiet w sezonie 2017/2018


Mariusz Adameczek

Łukasz Andrzejewski

Paweł Białas

Janusz Calik

Michał Chrakowiecki

Grzegorz Czajka
     

Maciej Dębowski


Artur Fiedler


Paulina Gajdosz

Łukasz Jankowski

Karina Kamińska

Arnauld Kom Njilo
     

Marcin Koralewski

Maciej Kotulski

Marcin Kowalski

Bartłomiej Kucharski

Michał Kuzia

Dariusz Lenczowski
     

Wojciech Liszka

Marek Maliszewski
 

  Ewa Matuszewska
 
Jolanta Mikulska
 

Sławomir Moszakowski

Mariusz Nawrocki
     

Karol Nowak

Cezary Nowicki

Damian Ottenburger

Piotr Pastusiak

  Karina Pełka
 
Jakub Pietrzak
     

Jan Piróg

Roman Putyra

Bartosz Puzoń
 
Michał Sosin

Adrian Szczotka

Tomasz Szczurewski

Tomasz Tomaszewski

Tomasz Trojanowski

Tomasz Trybalski


Krzysztof Tuński

 
Tomasz Tybor

 
Adam Wierzman


Jakub Zamojski

 
Dariusz Zapolski
 



 

 

 



 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komisarze Basket Ligi Kobiet w sezonie 2017/2018


Krzysztof Antoniak

Zbigniew Błażkowski

Wojciech Chomicz

Ryszard Jabłoński

Tomasz Konczewski

Krzysztof Koralewski
     

Marek Kozłowski
 

Maciej Kucharski
 

Eugeniusz Kuglarz

Marek Lembrych
 

Kazimierz Lenczowski
 

Ryszard Łabędź
     

Jarosław Nowak
 

Leszek Rakoczy

 

Zbigniew Szpilewski
 

Eugeniusz Torchała
 

Wiesław Zych
 
 
Jerzy Żelaszkiewicz

Jarosław Czeropski

Wojciech Imiołek

Roman Kuczyński
 

Konrad Tomczyk

   

Materiały szkoleniowe:

Flop - konspekt
Gra rękami - konspekt
Gra środkowych - konspekt
Kroki - konspekt
Zachowania - konspekt

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja