Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-10-04 19:10
62
78
Sportklub - 2019-10-04 19:00
AZS Uniwersytet Gdański
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-05 17:00
65
101
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-10-05 17:30
77
50
DGT Politechnika Gdańska
Enea AZS Poznań
2019-10-06 18:00
102
91
CCC Polkowice
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-06 19:00
79
57
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-10-09 18:00
82
89
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-09 18:00
62
92
Artego Bydgoszcz
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-09 18:00
92
54
CosinusMED Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-09 18:00
53
70
CCC Polkowice
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-09 19:00
90
50
Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-10-12 17:00
65
61
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-10-13 17:00
78
43
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
--
--
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-19 19:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
--
--
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
--
--

Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz
Sportklub - 2019-10-04 19:00
04.10.2019 19:10 62:78
AZS Uniwersytet Gdański - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 05.10.2019 17:00 65:101
Arka Gdynia - Energa Toruń 05.10.2019 17:30 77:50
DGT Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań 06.10.2019 18:00 102:91
CCC Polkowice - CosinusMED Widzew Łódź 06.10.2019 19:00 79:57
Wisła Kraków - 1KS Ślęza Wrocław 07.11.2019 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław 09.10.2019 18:00 53:70
Artego Bydgoszcz - DGT Politechnika Gdańska 09.10.2019 18:00 92:54
Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 09.10.2019 18:00 62:92
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Arka Gdynia 09.10.2019 18:00 82:89
CCC Polkowice - AZS Uniwersytet Gdański 09.10.2019 19:00 90:50
Enea AZS Poznań - Wisła Kraków 17.12.2019 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz 12.10.2019 17:00 65:61
AZS Uniwersytet Gdański - CosinusMED Widzew Łódź 13.10.2019 17:00 59:84
1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań 13.10.2019 17:00 78:43
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 13.10.2019 18:00 90:85
DGT Politechnika Gdańska - Energa Toruń 13.10.2019 18:00 83:74
Arka Gdynia - CCC Polkowice
Sportklub -
13.10.2019 18:10 85:56

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

AZS Uniwersytet Gdański - Arka Gdynia 19.10.2019 18:00 --:--
CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 19.10.2019 19:00 --:--
CosinusMED Widzew Łódź - Enea AZS Poznań 20.10.2019 18:00 --:--
Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław 20.10.2019 18:00 --:--
Energa Toruń - Wisła Kraków 20.10.2019 18:00 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - DGT Politechnika Gdańska 20.10.2019 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - AZS Uniwersytet Gdański 26.10.2019 15:00 --:--
Arka Gdynia - CosinusMED Widzew Łódź 26.10.2019 16:00 --:--
DGT Politechnika Gdańska - CCC Polkowice 26.10.2019 18:00 --:--
1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń 27.10.2019 17:00 --:--
Enea AZS Poznań - Artego Bydgoszcz 27.10.2019 17:00 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Wisła Kraków 27.10.2019 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

AZS Uniwersytet Gdański - DGT Politechnika Gdańska 02.11.2019 17:00 --:--
Energa Toruń - Enea AZS Poznań 02.11.2019 18:00 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - 1KS Ślęza Wrocław 03.11.2019 --:--
Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 03.11.2019 13:00 --:--
CosinusMED Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz 03.11.2019 18:00 --:--
CCC Polkowice - Wisła Kraków 03.11.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Artego Bydgoszcz 23.11.2019 --:--
Arka Gdynia - Wisła Kraków 23.11.2019 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - DGT Politechnika Gdańska 23.11.2019 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - 1KS Ślęza Wrocław 23.11.2019 17:00 --:--
Energa Toruń - CosinusMED Widzew Łódź 23.11.2019 18:00 --:--
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 23.11.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Arka Gdynia 30.11.2019 --:--
DGT Politechnika Gdańska - CosinusMED Widzew Łódź 30.11.2019 16:00 --:--
Wisła Kraków - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 30.11.2019 17:00 --:--
Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 30.11.2019 18:00 --:--
Enea AZS Poznań - AZS Uniwersytet Gdański 30.11.2019 19:00 --:--
Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice 01.12.2019 17:00 --:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 07.12.2019 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław 07.12.2019 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Artego Bydgoszcz 07.12.2019 17:00 --:--
DGT Politechnika Gdańska - Wisła Kraków 07.12.2019 17:00 --:--
CosinusMED Widzew Łódź - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 07.12.2019 18:00 --:--
CCC Polkowice - Energa Toruń 07.12.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CosinusMED Widzew Łódź 11.12.2019 --:--
1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 11.12.2019 --:--
Artego Bydgoszcz - Energa Toruń 11.12.2019 --:--
Wisła Kraków - AZS Uniwersytet Gdański 11.12.2019 18:30 --:--
Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 11.12.2019 18:30 --:--
DGT Politechnika Gdańska - Arka Gdynia 11.12.2019 20:00 --:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia 14.12.2019 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CCC Polkowice 14.12.2019 --:--
DGT Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław 14.12.2019 16:00 --:--
CosinusMED Widzew Łódź - Wisła Kraków 14.12.2019 18:00 --:--
Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański 14.12.2019 18:00 --:--
Enea AZS Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 14.12.2019 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków 20.12.2019 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - AZS Uniwersytet Gdański 21.12.2019 --:--
Artego Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21.12.2019 --:--
CosinusMED Widzew Łódź - CCC Polkowice 21.12.2019 18:00 --:--
Energa Toruń - Arka Gdynia 21.12.2019 18:00 --:--
Enea AZS Poznań - DGT Politechnika Gdańska 21.12.2019 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - CosinusMED Widzew Łódź 04.01.2020 --:--
DGT Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz 04.01.2020 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń 04.01.2020 --:--
Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 04.01.2020 --:--
Wisła Kraków - Enea AZS Poznań 04.01.2020 17:00 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - CCC Polkowice 04.01.2020 17:00 --:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 11.01.2020 --:--
Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków 11.01.2020 --:--
CosinusMED Widzew Łódź - AZS Uniwersytet Gdański 11.01.2020 18:00 --:--
Energa Toruń - DGT Politechnika Gdańska 11.01.2020 18:00 --:--
Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław 11.01.2020 18:30 --:--
CCC Polkowice - Arka Gdynia 11.01.2020 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz 25.01.2020 --:--
DGT Politechnika Gdańska - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 25.01.2020 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice 25.01.2020 --:--
Arka Gdynia - AZS Uniwersytet Gdański 25.01.2020 --:--
Wisła Kraków - Energa Toruń 25.01.2020 17:00 --:--
Enea AZS Poznań - CosinusMED Widzew Łódź 25.01.2020 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Artego Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 01.02.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 01.02.2020 17:00 --:--
Wisła Kraków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 01.02.2020 17:00 --:--
CosinusMED Widzew Łódź - Arka Gdynia 01.02.2020 18:00 --:--
Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław 01.02.2020 18:00 --:--
CCC Polkowice - DGT Politechnika Gdańska 01.02.2020 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Artego Bydgoszcz - CosinusMED Widzew Łódź 15.02.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 15.02.2020 --:--
DGT Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański 15.02.2020 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia 15.02.2020 --:--
Enea AZS Poznań - Energa Toruń 15.02.2020 18:30 --:--
Wisła Kraków - CCC Polkowice 17.02.2020 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Arka Gdynia - DGT Politechnika Gdańska 22.02.2020 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Enea AZS Poznań 22.02.2020 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Wisła Kraków 22.02.2020 17:00 --:--
CosinusMED Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 22.02.2020 18:00 --:--
Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 22.02.2020 18:00 --:--
CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław 22.02.2020 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - Energa Toruń 29.02.2020 --:--
Artego Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 29.02.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański 29.02.2020 --:--
DGT Politechnika Gdańska - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 29.02.2020 --:--
Wisła Kraków - Arka Gdynia 29.02.2020 17:00 --:--
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 29.02.2020 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków 04.03.2020 --:--
Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 04.03.2020 --:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Energa Toruń 04.03.2020 --:--
CosinusMED Widzew Łódź - DGT Politechnika Gdańska 04.03.2020 18:00 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Enea AZS Poznań 04.03.2020 19:00 --:--
CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 04.03.2020 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CosinusMED Widzew Łódź 07.03.2020 --:--
Artego Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański 07.03.2020 --:--
1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 07.03.2020 --:--
Wisła Kraków - DGT Politechnika Gdańska 07.03.2020 17:00 --:--
Energa Toruń - CCC Polkowice 07.03.2020 18:00 --:--
Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 07.03.2020 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - DGT Politechnika Gdańska 14.03.2020 --:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Poznań 14.03.2020 --:--
Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz 14.03.2020 --:--
Wisła Kraków - CosinusMED Widzew Łódź 14.03.2020 17:00 --:--
AZS Uniwersytet Gdański - Energa Toruń 14.03.2020 17:00 --:--
CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 14.03.2020 19:00 --:--
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa