Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-22 18:00
87
59
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
--
--
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
--
--
Sportklub - 2020-01-25 17:00
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
--
--

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2019/2020 - Energa Toruń (EBLK)
  • 2018/2019 - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy (1LK)
  • 2017/2018 - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (EBLK)
  • 2016/2017 - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (BLK)
  • 2015/2016 - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (TBLK)
  • 2014/2015 - JAS-FBG Sosnowiec (1LK)
  • 2013/2014 - MKK Siedlce (1LK)
  • 2012/2013 - EKO Energy Hit Kobylnica (1LK)
  • 2009/2010 - LOTOS Gdynia (FGE)
  • 2008/2009 - LOTOS Gdynia (FGE)

O zawodniczce

  rekord data w meczu z wynik
czas gry 33:29 20.10.2019 18:00 Wisła Kraków 58 : 111
celny rzut za 2 2 20.10.2019 18:00 Wisła Kraków 58 : 111
wykonywany rzut za 2 3 20.10.2019 18:00 Wisła Kraków 58 : 111
skuteczność za 2 100.0000 02.11.2019 18:00 Enea AZS Poznań 79 : 83
celny rzut za 3 4 20.10.2019 18:00 Wisła Kraków 58 : 111
wykonywany rzut za 3 7 20.10.2019 18:00 Wisła Kraków 58 : 111
skuteczność za 3 100.0000 11.12.2019 18:00 Artego Bydgoszcz 92 : 60
celny rzut z gry 6 20.10.2019 18:00 Wisła Kraków 58 : 111
wykonywany rzut za gry 10 20.10.2019 18:00 Wisła Kraków 58 : 111
skuteczność z gry 100.0000 11.12.2019 18:00 Artego Bydgoszcz 92 : 60
celny rzut wolny 2 07.12.2019 19:00 CCC Polkowice 82 : 58
wykonywany rzut wolny 2 07.12.2019 19:00 CCC Polkowice 82 : 58
skuteczność za 1 100.0000 07.12.2019 19:00 CCC Polkowice 82 : 58
punkty 16 20.10.2019 18:00 Wisła Kraków 58 : 111
zbiórki w ataku 2 09.10.2019 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 62 : 92
zbiórki w obronie 5 20.10.2019 18:00 Wisła Kraków 58 : 111
zbiórki 5 02.11.2019 18:00 Enea AZS Poznań 79 : 83
asysty 3 20.10.2019 18:00 Wisła Kraków 58 : 111
faule 5 09.10.2019 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 62 : 92
faule wymuszone 3 02.11.2019 18:00 Enea AZS Poznań 79 : 83
straty 3 09.10.2019 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 62 : 92
przechwyty 3 02.11.2019 18:00 Enea AZS Poznań 79 : 83
bloki 1 13.10.2019 18:00 DGT Politechnika Gdańska 83 : 74
bloki otrzymane 1 05.10.2019 17:30 Arka Gdynia 77 : 50
asysty/straty 1.5000 20.10.2019 18:00 Wisła Kraków 58 : 111
przechwyty/straty 1.5000 02.11.2019 18:00 Enea AZS Poznań 79 : 83
eval 19 20.10.2019 18:00 Wisła Kraków 58 : 111
+/- 11 02.11.2019 18:00 Enea AZS Poznań 79 : 83
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa