Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Enea AZS Poznań
2019-03-03 17:00
78
63
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-03-03 18:00
63
69
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-03-06 18:30
75
81
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-03-09 15:10
72
46
Sportklub - 2019-03-09 15:00
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-09 17:00
81
78
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2019-03-09 18:00
121
63
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2019-03-09 18:00
74
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-09 18:00
57
86
CCC Polkowice
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-10 19:00
95
47
1KS Ślęza Wrocław
Widzew Łódź
TV | 2019-03-16 15:10
72
66
Sportklub - 2019-03-16 15:00
PGE MKK Siedlce
Enea AZS Poznań
2019-03-16 16:00
83
92
Arka Gdynia
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-16 17:00
98
60
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Energa Toruń
2019-03-16 17:00
54
86
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-03-16 18:00
75
88
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-03-16 18:00
59
69
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2019-03-19 18:00
90
60
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-03-20 18:30
76
81
Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2019-03-23 16:30
--
--
TV Toya - 2019-03-23 16:25
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
PGE MKK Siedlce
2019-03-23 17:00
--
--
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-23 18:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
TV | 2019-03-23 18:10
--
--
Sportklub - 2019-03-23 18:00
Enea AZS Poznań
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-23 18:30
--
--
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-03-24 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
2019-03-25 17:00
--
--

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2018/2019 - 1KS Ślęza Wrocław (EBLK)

O zawodniczce

  rekord data w meczu z wynik
czas gry 42:42 28.10.2018 15:30 Arka Gdynia 91 : 98
celny rzut za 2 8 16.03.2019 15:10 Widzew Łódź 72 : 66
wykonywany rzut za 2 15 14.10.2018 17:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 51 : 83
skuteczność za 2 80.0000 13.01.2019 16:00 Enea AZS Poznań 83 : 59
celny rzut za 3 2 26.01.2019 17:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 66 : 64
wykonywany rzut za 3 2 09.02.2019 15:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 88 : 82
skuteczność za 3 100.0000 26.01.2019 17:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 66 : 64
celny rzut z gry 9 13.01.2019 16:00 Enea AZS Poznań 83 : 59
wykonywany rzut za gry 15 14.10.2018 17:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 51 : 83
skuteczność z gry 75.0000 13.01.2019 16:00 Enea AZS Poznań 83 : 59
celny rzut wolny 8 28.10.2018 15:30 Arka Gdynia 91 : 98
wykonywany rzut wolny 8 28.10.2018 15:30 Arka Gdynia 91 : 98
skuteczność za 1 100.0000 16.03.2019 15:10 Widzew Łódź 72 : 66
punkty 23 16.03.2019 15:10 Widzew Łódź 72 : 66
zbiórki w ataku 7 09.02.2019 15:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 88 : 82
zbiórki w obronie 11 09.12.2018 18:00 Widzew Łódź 92 : 80
zbiórki 16 09.12.2018 18:00 Widzew Łódź 92 : 80
asysty 7 02.12.2018 15:10 Wisła CanPack Kraków 80 : 69
faule 5 06.01.2019 16:00 Energa Toruń 65 : 78
faule wymuszone 8 06.01.2019 16:00 Energa Toruń 65 : 78
straty 7 09.02.2019 15:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 88 : 82
przechwyty 4 28.10.2018 15:30 Arka Gdynia 91 : 98
bloki 2 26.01.2019 17:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 66 : 64
bloki otrzymane 2 09.02.2019 15:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 88 : 82
asysty/straty 7.0000 02.12.2018 15:10 Wisła CanPack Kraków 80 : 69
przechwyty/straty 1.3000 28.10.2018 15:30 Arka Gdynia 91 : 98
eval 35 13.01.2019 16:00 Enea AZS Poznań 83 : 59
+/- 24 23.02.2019 17:00 PGE MKK Siedlce 57 : 94
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja