Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-01-27 15:00
70
54
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-01-27 15:10
88
81
Sportklub - 2019-01-27 15:00
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-02-02 19:00
117
46
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-03 15:10
74
77
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-03 16:00
81
60
Artego Bydgoszcz
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-03 17:00
78
70
Energa Toruń
Widzew Łódź
2019-02-03 17:00
105
71
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-02-03 18:00
88
79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-09 15:00
88
82
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-09 15:10
90
51
Sportklub -
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-09 16:00
58
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-02-09 17:00
76
71
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-02-09 17:00
69
97
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-02-10 17:00
68
89
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-16 15:10
100
47
Sportklub - 2019-02-16 15:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-16 18:00
72
76
Energa Toruń
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-16 18:00
109
69
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-02-16 18:30
62
60
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-20 20:00
--
--
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55
Enea AZS Poznań
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TV | 2019-02-23 15:10
--
--
Sportklub - 2019-02-23 15:00
Arka Gdynia
Artego Bydgoszcz
2019-02-23 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-23 17:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2019-02-23 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-23 18:00
--
--

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2018/2019 - Energa Toruń (EBLK)

O zawodniczce

  rekord data w meczu z wynik
czas gry 38:09 22.12.2018 18:00 Wisła CanPack Kraków 94 : 86
celny rzut za 2 9 03.02.2019 17:00 Widzew Łódź 105 : 71
wykonywany rzut za 2 12 03.02.2019 17:00 Widzew Łódź 105 : 71
skuteczność za 2 83.3000 09.02.2019 15:10 Enea AZS Poznań 90 : 51
celny rzut za 3 1 13.01.2019 18:30 Artego Bydgoszcz 77 : 83
wykonywany rzut za 3 2 16.12.2018 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 84 : 76
skuteczność za 3 100.0000 13.01.2019 18:30 Artego Bydgoszcz 77 : 83
celny rzut z gry 9 03.02.2019 17:00 Widzew Łódź 105 : 71
wykonywany rzut za gry 12 03.02.2019 17:00 Widzew Łódź 105 : 71
skuteczność z gry 83.3000 09.02.2019 15:10 Enea AZS Poznań 90 : 51
celny rzut wolny 8 09.02.2019 15:10 Enea AZS Poznań 90 : 51
wykonywany rzut wolny 10 09.02.2019 15:10 Enea AZS Poznań 90 : 51
skuteczność za 1 100.0000 16.02.2019 18:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 109 : 69
punkty 22 03.02.2019 17:00 Widzew Łódź 105 : 71
zbiórki w ataku 9 18.01.2019 19:15 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 79 : 89
zbiórki w obronie 11 02.12.2018 18:00 PGE MKK Siedlce 69 : 77
zbiórki 17 18.01.2019 19:15 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 79 : 89
asysty 5 13.01.2019 18:30 Artego Bydgoszcz 77 : 83
faule 5 19.12.2018 19:00 Artego Bydgoszcz 77 : 70
faule wymuszone 9 27.10.2018 17:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 67 : 79
straty 5 16.12.2018 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 84 : 76
przechwyty 1 18.01.2019 19:15 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 79 : 89
bloki 1 19.01.2019 19:15 Arka Gdynia 66 : 68
bloki otrzymane 3 27.10.2018 17:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 67 : 79
asysty/straty 2.5000 13.01.2019 18:30 Artego Bydgoszcz 77 : 83
przechwyty/straty 1.0000 02.12.2018 18:00 PGE MKK Siedlce 69 : 77
eval 34 03.02.2019 17:00 Widzew Łódź 105 : 71
+/- 26 09.02.2019 15:10 Enea AZS Poznań 90 : 51
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja