Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-02 17:00
72
59
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
--
--
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-24 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-24 18:00

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2018/2019 - Widzew Łódź (EBLK)

O zawodniczce

  rekord data w meczu z wynik
czas gry 40:00 16.03.2019 15:10 1KS Ślęza Wrocław 72 : 66
celny rzut za 2 10 30.03.2019 19:10 Arka Gdynia 75 : 77
wykonywany rzut za 2 17 09.12.2018 18:00 1KS Ślęza Wrocław 92 : 80
skuteczność za 2 66.7000 30.03.2019 19:10 Arka Gdynia 75 : 77
celny rzut za 3 4 27.02.2019 19:10 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 72 : 78
wykonywany rzut za 3 8 27.03.2019 18:00 Artego Bydgoszcz 85 : 75
skuteczność za 3 100.0000 30.03.2019 19:10 Arka Gdynia 75 : 77
celny rzut z gry 14 27.02.2019 19:10 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 72 : 78
wykonywany rzut za gry 23 09.12.2018 18:00 1KS Ślęza Wrocław 92 : 80
skuteczność z gry 70.6000 30.03.2019 19:10 Arka Gdynia 75 : 77
celny rzut wolny 16 03.02.2019 17:00 Energa Toruń 105 : 71
wykonywany rzut wolny 17 03.02.2019 17:00 Energa Toruń 105 : 71
skuteczność za 1 100.0000 27.03.2019 18:00 Artego Bydgoszcz 85 : 75
punkty 38 09.12.2018 18:00 1KS Ślęza Wrocław 92 : 80
zbiórki w ataku 3 02.03.2019 18:00 Wisła CanPack Kraków 89 : 57
zbiórki w obronie 8 10.11.2018 15:10 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 50 : 82
zbiórki 9 10.11.2018 15:10 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 50 : 82
asysty 8 09.12.2018 18:00 1KS Ślęza Wrocław 92 : 80
faule 5 06.01.2019 18:00 Arka Gdynia 100 : 78
faule wymuszone 12 03.02.2019 17:00 Energa Toruń 105 : 71
straty 5 15.12.2018 19:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 64 : 38
przechwyty 4 09.02.2019 16:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 58 : 77
bloki 1 27.02.2019 19:10 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 72 : 78
bloki otrzymane 1 27.03.2019 18:00 Artego Bydgoszcz 85 : 75
asysty/straty 8.0000 09.12.2018 18:00 1KS Ślęza Wrocław 92 : 80
przechwyty/straty 3.0000 23.03.2019 16:30 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 81 : 79
eval 41 09.12.2018 18:00 1KS Ślęza Wrocław 92 : 80
+/- 25 20.02.2019 20:00 Enea AZS Poznań 80 : 61
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja