Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-24 18:00
69
81
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
--
--
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-15 16:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-12-16 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2018-12-16 18:00
--
--

Multimedia

Zdjęcia Wideo
Ślęza Wrocław - Energa Toruń, mecz 4

Ślęza Wrocław | 2018-04-08 21:20

Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz, mecz 4

Tadeusz Lademann/Basket 90 | 2018-04-08 20:35

Ślęza Wrocław - Energa Toruń, mecz 3

Ślęza Wrocław | 2018-04-08 00:23

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice, mecz 3

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS | 2018-04-07 22:04

Basket 90 - Artego Bydgoszcz, mecz 3

Tadeusz Lademann/Basket 90 | 2018-04-07 21:36

Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia, mecz 2

Ryszard Wszołek/Artego | 2018-04-04 23:00

Energa Toruń - Ślęza Wrocław, mecz 2

Łukasz Lubiński/Energa | 2018-04-04 22:45

Wisła CanPack Kraków - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. , mecz 2

Marcin Pirga, Bartek Ziółkowski | 2018-04-04 21:48

CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin, mecz 2

Sebastian Stankiewicz/CCC | 2018-04-04 21:46

Energa Toruń - Ślęza Wrocław, mecz 1

Łukasz Lubiński/Energa | 2018-04-04 09:57

Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia, mecz 1

Ryszard Wszołek/Artego | 2018-04-03 22:34

CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin, mecz 1

Sebastian Stankiewicz/CCC | 2018-04-03 21:41

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD