Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-02 17:00
72
59
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
--
--
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-24 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-24 18:00

Multimedia

Zdjęcia Wideo
21. kolejka EBLK: CCC Polkowice vs Widzew Łódź
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski vs. Energa Toruń
Konferencja Artego Bydgoszcz - Pszczółka Lublin
Konferencja prasowa po meczu Basket 90 Gdynia - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
Po meczu... TS Ostrovia Ostrów - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź. konferencja
Artego Bydgoszcz - Wisła CanPack
Konferencja prasowa po meczu Basket 90 Gdynia - Ostrovia Ostrów Wlkp.
JAS FBG Zagłębie - Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz Wisła CanPack Kraków konferencja
Artego Bydgoszcz (POL) v Sparta&k M.R. Vidnoje (RUS) - EuroCup Women 2017-18
Castors Braine (BEL) v CCC Polkowice (POL)
Wisla CANPACK (POL) v BLMA (FRA) - EuroLeague Women 2017-18
Ostrovia Ostrów Wielkopolski vs CCC Polkowice
Po meczu... TS Ostrovia Ostrów - CCC Polkowice
Marissa Kastanek zaprasza na mecz Ślęza Wrocław - AZS AJP Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. (konferencja)
Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Artego Bydgoszcz - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. (BLK 8 kolejka)
CCC Polkowice (POL) v Bourges Basket (FRA)
Wisla CANPACK (POL) v Famila Schio (ITA)
Ostrovia Ostrów Wielkopolski vs Widzew Łodź
CCC Polkowice - PGE MKK Siedlce
Konferencja po meczu Widzew Łódź - Energa Toruń
Artego Bydgoszcz - Enea AZS Poznań (konferencja)
Artego Bydgoszcz - Enea AZS Poznań. (BLK 6 kolejka)
Krioterapia? Tylko w CRYOS!
Tijana Ajduković zaprasza na mecz Ślęza - CCC
Artego Bydgoszcz (POL) v Umea Udominate (SWE)
Piešťanské Čajky - Energa Toruň
Wisla CANPACK (POL) v Nadezhda (RUS)
MBA Moscow (RUS) v Artego Bydgoszcz (POL)

Finał Energa Basket Ligi Kobiet

o 3 miejsce

Zobacz pełną tabelę
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja