Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
55
73
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-19 19:00
69
59
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
70
50
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
89
63
DGT Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-10-26 18:00
71
103
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-10-27 17:00
46
86
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-10-27 17:00
83
40
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Wisła Kraków
2019-10-27 18:00
76
55
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
2019-11-02 18:00
79
83
AZS Uniwersytet Gdański
DGT Politechnika Gdańska
TV | 2019-11-02 19:10
58
74
Sportklub - 2019-11-02 19:00
Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-03 13:00
66
54
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-03 18:00
63
71
CosinusMED Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-11-03 18:00
74
81
TV Toya - 2019-11-03 17:55
CCC Polkowice
Wisła Kraków
2019-11-03 19:00
75
46
Wisła Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-07 18:30
71
69
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2019-11-09 15:00
52
85
  rekord data w meczu z wynik
celny rzut za 2 41 25.10.2003 18:00 OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 125 : 51
wykonywany rzut za 2 66 25.10.2003 18:00 OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 125 : 51
skuteczność za 2 71.1000 10.01.2004 17:00 ŁKS Siemens AGD Łódź 87 : 103
celny rzut za 3 9 22.04.2004 18:00 Arka Gdynia 79 : 86
wykonywany rzut za 3 23 22.04.2004 18:00 Arka Gdynia 79 : 86
skuteczność za 3 53.3000 31.03.2004 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź 75 : 95
celny rzut z gry 48 25.10.2003 18:00 OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 125 : 51
wykonywany rzut za gry 82 25.10.2003 18:00 OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 125 : 51
skuteczność z gry 64.4000 10.01.2004 17:00 ŁKS Siemens AGD Łódź 87 : 103
celny rzut wolny 25 28.04.2004 18:00 MTK Pabianice 92 : 71
wykonywany rzut wolny 36 10.01.2004 17:00 ŁKS Siemens AGD Łódź 87 : 103
skuteczność za 1 94.4000 01.02.2004 16:00 KS Odra Brzeg 85 : 66
punkty 125 25.10.2003 18:00 OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 125 : 51
zbiórki w ataku 14 01.05.2004 18:00 MTK Pabianice 55 : 57
zbiórki w obronie 29 25.10.2003 18:00 OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 125 : 51
zbiórki 41 25.10.2003 18:00 OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 125 : 51
asysty 21 13.03.2004 17:00 BS Sure Shot Wołomin 97 : 63
faule 28 28.04.2004 18:00 MTK Pabianice 92 : 71
faule wymuszone 0 07.12.2003 16:00 Wisła CanPack Kraków 73 : 66
straty 22 24.01.2004 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź 85 : 67
przechwyty 27 25.10.2003 18:00 OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 125 : 51
bloki 13 15.11.2003 17:00 Azoty Meblotap Chełm 61 : 73
bloki otrzymane 0 07.12.2003 16:00 Wisła CanPack Kraków 73 : 66
asysty/straty 1.8000 13.03.2004 17:00 BS Sure Shot Wołomin 97 : 63
przechwyty/straty 2.2000 13.03.2004 17:00 BS Sure Shot Wołomin 97 : 63
eval 157 25.10.2003 18:00 OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 125 : 51
+/- 0 07.12.2003 16:00 Wisła CanPack Kraków 73 : 66
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa