Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Enea AZS Poznań
2019-03-03 17:00
78
63
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-03-03 18:00
63
69
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-03-06 18:30
75
81
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-03-09 15:10
72
46
Sportklub - 2019-03-09 15:00
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-09 17:00
81
78
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2019-03-09 18:00
121
63
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2019-03-09 18:00
74
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-09 18:00
57
86
CCC Polkowice
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-10 19:00
95
47
1KS Ślęza Wrocław
Widzew Łódź
TV | 2019-03-16 15:10
72
66
Sportklub - 2019-03-16 15:00
PGE MKK Siedlce
Enea AZS Poznań
2019-03-16 16:00
83
92
Arka Gdynia
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-16 17:00
98
60
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Energa Toruń
2019-03-16 17:00
54
86
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-03-16 18:00
75
88
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-03-16 18:00
59
69
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2019-03-19 18:00
90
60
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-03-20 18:30
76
81
Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2019-03-23 16:30
--
--
TV Toya - 2019-03-23 16:25
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
PGE MKK Siedlce
2019-03-23 17:00
--
--
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-23 18:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
TV | 2019-03-23 18:10
--
--
Sportklub - 2019-03-23 18:00
Enea AZS Poznań
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-23 18:30
--
--
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-03-24 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
2019-03-25 17:00
--
--
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Wisła CanPack Kraków 44 22 22 - 0 11 - 0 11 - 0 1813 - 1262 +551 1.4366
2 Artego Bydgoszcz 40 22 18 - 4 10 - 1 8 - 3 1729 - 1446 +283 1.1957
3 Energa Toruń 39 22 17 - 5 9 - 2 8 - 3 1724 - 1490 +234 1.1570
4 CCC Polkowice 37 22 15 - 7 9 - 2 6 - 5 1535 - 1338 +197 1.1472
5 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 37 22 15 - 7 9 - 2 6 - 5 1638 - 1491 +147 1.0986
6 Glucose ROW Rybnik 31 22 9 - 13 4 - 7 5 - 6 1467 - 1628 -161 0.9011
7 PGE MKK Siedlce 30 22 8 - 14 5 - 6 3 - 8 1514 - 1592 -78 0.9510
8 Ślęza Wrocław 30 22 8 - 14 4 - 7 4 - 7 1446 - 1588 -142 0.9106
9 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 29 22 7 - 15 5 - 6 2 - 9 1410 - 1588 -178 0.8879
10 Chemat Basket Konin 27 22 5 - 17 2 - 9 3 - 8 1460 - 1748 -288 0.8352
11 Arka Gdynia 26 22 4 - 18 3 - 8 1 - 10 1473 - 1709 -236 0.8619
12 Widzew Szkoła Gortata Łódź 26 22 4 - 18 2 - 9 2 - 9 1390 - 1719 -329 0.8086
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja