Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-10-04 18:00
92
67
Sportklub - 2018-10-04 18:00
Wisła CanPack Kraków
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TV | 2018-10-06 17:00
104
59
Wisla.TV - 2018-10-06 16:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2018-10-06 18:00
50
91
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-10-06 19:00
76
67
CCC Polkowice
Widzew Łódź
2018-10-07 19:00
90
50
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2018-10-11 18:30
92
75
Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-10-13 16:30
70
82
TV Toya - 2018-10-13 16:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2018-10-13 19:10
87
69
Sportklub - 2018-10-13 19:00
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Arka Gdynia
2018-10-14 17:00
61
95
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
1KS Ślęza Wrocław
2018-10-14 17:00
51
83
CCC Polkowice
Energa Toruń
2018-10-14 19:00
73
71
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
2018-10-17 18:00
--
--
Widzew Łódź
Energa Toruń
2018-10-17 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wisła CanPack Kraków
2018-10-17 18:00
--
--
Arka Gdynia
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-10-17 18:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
2018-10-17 18:00
--
--
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2018-10-17 20:30
--
--
CCC Polkowice
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-10-20 19:00
--
--
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Artego Bydgoszcz 44 24 20 - 4 10 - 2 10 - 2 1919 - 1585 +334 1.2107
2 Wisła CanPack Kraków 43 24 19 - 5 10 - 2 9 - 3 1783 - 1524 +259 1.1699
3 CCC Polkowice 42 24 18 - 6 9 - 3 9 - 3 2019 - 1628 +391 1.2402
4 Energa Toruń 42 24 18 - 6 9 - 3 9 - 3 1794 - 1656 +138 1.0833
5 1KS Ślęza Wrocław 41 24 17 - 7 8 - 4 9 - 3 1736 - 1581 +155 1.0980
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 38 24 14 - 10 6 - 6 8 - 4 1687 - 1637 +50 1.0305
7 InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. 37 24 13 - 11 7 - 5 6 - 6 1805 - 1740 +65 1.0374
8 Arka Gdynia 36 24 12 - 12 7 - 5 5 - 7 1917 - 1789 +128 1.0715
9 TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 31 24 7 - 17 4 - 8 3 - 9 1615 - 1869 -254 0.8641
10 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 31 24 7 - 17 3 - 9 4 - 8 1705 - 1857 -152 0.9181
11 Enea AZS Poznań 29 24 5 - 19 3 - 9 2 - 10 1572 - 1957 -385 0.8033
12 PGE MKK Siedlce 27 24 3 - 21 3 - 9 0 - 12 1624 - 1950 -326 0.8328
13 Widzew Łódź 27 24 3 - 21 2 - 10 1 - 11 1547 - 1950 -403 0.7933
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD