Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
90
70
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
71
52
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-24 18:10
74
56
Sportklub - 2019-04-24 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
TV | 2019-04-26 18:25
74
57
Sportklub - 2019-04-26 18:15
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
TV | 2019-04-27 17:10
64
81
Sportklub - 2019-04-27 17:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-29 17:10
65
60
Sportklub - 2019-04-29 17:00

Statystyki sumy

zawodniczka m s5 pkt min za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Oksana Mołłowa 22 20 333 764:16 108 212 50.9 21 60 35.0 129 272 47.4 54 73 74.0 45 115 160 60 46 90 61 19 21 9 370 -238
Karolina Poboży 22 19 218 472:32 85 174 48.9 2 85 176 48.3 48 60 80.0 32 68 100 20 65 46 31 8 10 9 222 -91
Roksana Schmidt 22 17 208 615:04 55 139 39.6 21 66 31.8 76 205 37.1 35 47 74.5 19 47 66 48 64 65 74 24 1 11 132 -212
Magdalena Parysek-Bochniak 22 18 189 631:23 78 178 43.8 1 78 179 43.6 33 43 76.7 22 61 83 59 45 50 29 17 2 2 210 -200
Katarzyna Trzeciak 19 16 137 535:49 34 96 35.4 5 24 20.8 39 120 32.5 54 67 80.6 15 63 78 63 67 88 60 21 5 145 -143
Magdalena Koperwas 14 13 102 390:20 37 75 49.3 2 13 15.4 39 88 44.3 22 37 59.5 9 46 55 62 40 39 43 16 5 3 133 -117
Aleksandra Wajler 18 1 68 278:11 9 21 42.9 14 65 21.5 23 86 26.7 8 11 72.7 4 11 15 13 20 5 12 10 28 -114
Paulina Żukowska 20 3 66 305:24 28 77 36.4 3 28 80 35.0 10 14 71.4 20 47 67 11 40 12 14 6 1 4 81 -145
Monika Naczk 12 2 46 238:34 13 35 37.1 3 22 13.6 16 57 28.1 11 13 84.6 12 15 27 25 23 19 24 6 8 37 -137
Aleksandra Parzeńska 18 1 38 151:49 13 35 37.1 1 1 100.0 14 36 38.9 9 15 60.0 10 17 27 3 32 14 19 4 4 4 29 -111
Dominika Paczkowska 4 2 13:58 1 2 50.0 1 2 50.0 1 2 3 1 3 1 1 3 -23
Magdalena Mołłov 1 02:40 6

Statystyki średnie

zawodniczka m s5 pkt min za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Oksana Mołłowa 22 0.9 15.1 34:44 4.9 9.6 50.9 1.0 2.7 35.0 5.9 12.4 47.4 2.5 3.3 74.0 2.00 5.20 7.30 2.7 2.10 4.10 2.8 0.90 1.00 0.40 16.8 -10.8
Karolina Poboży 22 0.9 9.9 21:28 3.9 7.9 48.9 0.1 3.9 8.0 48.3 2.2 2.7 80.0 1.50 3.10 4.50 0.9 3.00 2.10 1.4 0.40 0.50 0.40 10.1 -4.1
Roksana Schmidt 22 0.8 9.5 27:57 2.5 6.3 39.6 1.0 3.0 31.8 3.5 9.3 37.1 1.6 2.1 74.5 0.90 2.10 3.00 2.2 2.90 3.00 3.4 1.10 0.50 6.0 -9.6
Magdalena Parysek-Bochniak 22 0.8 8.6 28:42 3.5 8.1 43.8 3.5 8.1 43.6 1.5 2.0 76.7 1.00 2.80 3.80 2.7 2.00 2.30 1.3 0.80 0.10 0.10 9.5 -9.1
Magdalena Koperwas 14 0.9 7.3 27:52 2.6 5.4 49.3 0.1 0.9 15.4 2.8 6.3 44.3 1.6 2.6 59.5 0.60 3.30 3.90 4.4 2.90 2.80 3.1 1.10 0.40 0.20 9.5 -8.4
Katarzyna Trzeciak 19 0.8 7.2 28:12 1.8 5.1 35.4 0.3 1.3 20.8 2.1 6.3 32.5 2.8 3.5 80.6 0.80 3.30 4.10 3.3 3.50 4.60 3.2 1.10 0.30 7.6 -7.5
Monika Naczk 12 0.2 3.8 19:52 1.1 2.9 37.1 0.3 1.8 13.6 1.3 4.8 28.1 0.9 1.1 84.6 1.00 1.30 2.30 2.1 1.90 1.60 2.0 0.50 0.70 3.1 -11.4
Aleksandra Wajler 18 0.1 3.8 15:27 0.5 1.2 42.9 0.8 3.6 21.5 1.3 4.8 26.7 0.4 0.6 72.7 0.20 0.60 0.80 0.7 1.10 0.30 0.7 0.60 1.6 -6.3
Paulina Żukowska 20 0.2 3.3 15:16 1.4 3.9 36.4 0.2 1.4 4.0 35.0 0.5 0.7 71.4 1.00 2.40 3.40 0.6 2.00 0.60 0.7 0.30 0.10 0.20 4.1 -7.3
Aleksandra Parzeńska 18 0.1 2.1 08:26 0.7 1.9 37.1 0.1 0.1 100.0 0.8 2.0 38.9 0.5 0.8 60.0 0.60 0.90 1.50 0.2 1.80 0.80 1.1 0.20 0.20 0.20 1.6 -6.2
Dominika Paczkowska 4 0.5 03:29 0.3 0.5 50.0 0.3 0.5 50.0 0.30 0.50 0.80 0.3 0.8 0.30 0.30 0.8 -5.8
Magdalena Mołłov 1 02:40 6.0
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa