Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
84
76
Wisła Kraków
Arka Gdynia
2020-02-29 17:00
57
67
1KS Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-29 17:00
97
92
Artego Bydgoszcz
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-29 17:00
84
82
DGT Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-29 18:00
86
92
CosinusMED Widzew Łódź
Energa Toruń
2020-02-29 18:00
82
71
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
2020-02-29 19:00
52
84
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2020-03-04 18:00
86
64
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2020-03-04 18:00
73
42
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wisła Kraków
2020-03-04 18:00
73
60
CosinusMED Widzew Łódź
DGT Politechnika Gdańska
TV | 2020-03-04 18:00
67
51
Widzew TV - YouTube - 2020-03-04 17:55
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2020-03-04 19:00
79
85
AZS Uniwersytet Gdański
Enea AZS Poznań
2020-03-04 19:00
78
58
Artego Bydgoszcz
AZS Uniwersytet Gdański
2020-03-07 16:00
73
81
Wisła Kraków
DGT Politechnika Gdańska
2020-03-07 17:00
66
55
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CosinusMED Widzew Łódź
2020-03-07 18:00
82
72
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2020-03-07 19:00
77
107
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-03-08 18:00
81
68
Energa Toruń
CCC Polkowice
2020-03-08 18:00
74
85
  rekord zawodniczka data w meczu z wynik
czas gry 37:25 Lynetta Kizer 25.03.2019 17:00 PGE MKK Siedlce 57 : 102
celny rzut za 2 11 Lynetta Kizer 25.03.2019 17:00 PGE MKK Siedlce 57 : 102
wykonywany rzut za 2 15 Temitope Fagbenle 20.03.2019 18:30 1KS Ślęza Wrocław 76 : 81
skuteczność za 2 100.0000 Dominika Owczarzak 27.04.2019 17:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 64 : 81
celny rzut za 3 5 Jasmine Thomas 02.04.2019 19:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 82 : 77
wykonywany rzut za 3 8 Weronika Gajda 24.04.2019 18:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 74 : 56
skuteczność za 3 100.0000 Styliani Kaltsidou 24.04.2019 18:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 74 : 56
celny rzut z gry 12 Lynetta Kizer 25.03.2019 17:00 PGE MKK Siedlce 57 : 102
wykonywany rzut za gry 17 Jasmine Thomas 27.04.2019 17:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 64 : 81
skuteczność z gry 100.0000 Styliani Kaltsidou 24.04.2019 18:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 74 : 56
celny rzut wolny 10 Johannah Leedham 14.10.2018 19:00 Energa Toruń 73 : 71
wykonywany rzut wolny 12 Johannah Leedham 14.10.2018 19:00 Energa Toruń 73 : 71
skuteczność za 1 100.0000 Tiffany Hayes 27.04.2019 17:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 64 : 81
punkty 28 Lynetta Kizer 25.03.2019 17:00 PGE MKK Siedlce 57 : 102
zbiórki w ataku 6 Tiffany Hayes 27.04.2019 17:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 64 : 81
zbiórki w obronie 10 Temitope Fagbenle 07.10.2018 19:00 CosinusMED Widzew Łódź 90 : 50
zbiórki 14 Sofija Aleksandravicius 07.10.2018 19:00 CosinusMED Widzew Łódź 90 : 50
asysty 9 Weronika Gajda 02.02.2019 19:00 Enea AZS Poznań 117 : 46
faule 5 Tiffany Hayes 06.04.2019 19:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 57 : 72
faule wymuszone 7 Karolina Puss 10.03.2019 19:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 95 : 47
straty 6 Jasmine Thomas 20.03.2019 18:30 1KS Ślęza Wrocław 76 : 81
przechwyty 5 Weronika Gajda 24.04.2019 18:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 74 : 56
bloki 5 Temitope Fagbenle 13.04.2019 19:00 Arka Gdynia 92 : 60
bloki otrzymane 3 Karolina Puss 16.03.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 75 : 88
asysty/straty 9.0000 Weronika Gajda 02.02.2019 19:00 Enea AZS Poznań 117 : 46
przechwyty/straty 5.0000 Weronika Gajda 24.04.2019 18:10 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 74 : 56
eval 38 Lynetta Kizer 25.03.2019 17:00 PGE MKK Siedlce 57 : 102
+/- 59 Karolina Puss 02.02.2019 19:00 Enea AZS Poznań 117 : 46
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa