Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
67
44
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
61
56
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
70
63
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
59
75
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
82
58
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
72
45
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
77
93
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2019-12-11 18:00
92
60
Enea AZS Poznań
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-11 18:30
69
74
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-12-11 18:30
76
70
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CosinusMED Widzew Łódź
2019-12-11 19:00
85
52
Energa Toruń
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-14 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-14 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Wisła Kraków
TV | 2019-12-14 18:00
--
--
TV Toya - 2019-12-14 17:55
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-14 18:30
--
--
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
--
--
Sportklub - 2019-12-14 19:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-12-15 18:00
--
--

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2019/2020 - Wisła Kraków (EBLK)
  • 2018/2019 - Energa Toruń (EBLK)
  • 2017/2018 - PGE MKK Siedlce (EBLK)
  • 2016/2017 - PGE MKK Siedlce (BLK)
  • 2015/2016 - MKK Siedlce (TBLK)
  • 2014/2015 - AZS UMCS II Lublin (1LK)
  • 2014/2015 - AZS UMCS Lublin (TBLK)
  • 2013/2014 - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (1LK)
  • 2012/2013 - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (1LK)
  • 2011/2012 - AZS UMCS Lublin (1LK)

O zawodniczce

  rekord data w meczu z wynik
czas gry 33:36 27.03.2019 18:30 Wisła CanPack Kraków 82 : 68
celny rzut za 2 5 02.04.2019 19:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 66 : 77
wykonywany rzut za 2 7 02.04.2019 19:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 66 : 77
skuteczność za 2 100.0000 20.01.2019 15:00 CCC Polkowice 66 : 45
celny rzut za 3 3 27.03.2019 18:30 Wisła CanPack Kraków 82 : 68
wykonywany rzut za 3 5 27.03.2019 18:30 Wisła CanPack Kraków 82 : 68
skuteczność za 3 100.0000 20.01.2019 15:00 CCC Polkowice 66 : 45
celny rzut z gry 5 03.04.2019 19:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 66 : 76
wykonywany rzut za gry 12 27.03.2019 18:30 Wisła CanPack Kraków 82 : 68
skuteczność z gry 100.0000 20.01.2019 15:00 CCC Polkowice 66 : 45
celny rzut wolny 7 08.12.2018 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 89 : 48
wykonywany rzut wolny 8 08.12.2018 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 89 : 48
skuteczność za 1 100.0000 07.04.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 75 : 65
punkty 14 27.03.2019 18:30 Wisła CanPack Kraków 82 : 68
zbiórki w ataku 4 06.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław 65 : 78
zbiórki w obronie 4 02.04.2019 19:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 66 : 77
zbiórki 6 02.04.2019 19:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 66 : 77
asysty 12 03.02.2019 17:00 CosinusMED Widzew Łódź 105 : 71
faule 5 10.11.2018 15:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 61 : 66
faule wymuszone 6 16.12.2018 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 84 : 76
straty 4 03.04.2019 19:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 66 : 76
przechwyty 5 17.10.2018 18:00 CosinusMED Widzew Łódź 48 : 83
bloki 0 07.04.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 75 : 65
bloki otrzymane 1 25.11.2018 15:10 Arka Gdynia 62 : 71
asysty/straty 12.0000 03.02.2019 17:00 CosinusMED Widzew Łódź 105 : 71
przechwyty/straty 3.0000 30.03.2019 19:10 1KS Ślęza Wrocław 75 : 69
eval 21 09.03.2019 18:00 PGE MKK Siedlce 121 : 63
+/- 29 16.03.2019 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 54 : 86
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa