Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2018-11-10 18:00
68
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2018-11-11 18:00
64
75
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-24 18:00
69
81
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
--
--
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-15 16:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
--
--
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
4 Jagoda Bandoch Polska 1993-05-04 178 niska skrzydłowa
3 Amanda Dowe Stany Zjednoczone 1991-05-17 193 środkowa
13 Julia Drop Polska 1995-01-13 174 rozgrywająca / rzucająca
11 Klaudia Gertchen Polska 1996-07-11 182 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
34 Natalia Gzinka Polska 1998-06-18 178 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
6 Anna Kudelska Polska 1998-03-27 169 rozgrywająca / rzucająca
5 Anna Matras Polska 1998-05-26 173 rzucająca
23 Raigyne Moncrief Stany Zjednoczone 1994-09-03 178 rozgrywająca / rzucająca
15 Aleksandra Pawlak Polska 1984-08-27 189 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
30 Elżbieta Paździerska Polska 1988-11-05 170 rozgrywająca / rzucająca
10 Klaudia Perisa Chorwacja 1996-12-10 180 niska skrzydłowa
14 Wiktoria Stępień Polska 2000-04-19 176 rzucająca / niska skrzydłowa
22 Katarina Vucković Serbia 1994-06-30 191 środkowa
12 Dominique Wilson Stany Zjednoczone 1994-04-17 173 rozgrywająca / rzucająca
30 Maria Wybraniec Polska 2000-05-03 183 silna skrzydłowa / środkowa
 
  trener rola
 Elmedin OmanićTrener

Odeszli

Amina Marković (zawodniczka, 2018-11-22)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD