Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2018-11-10 18:00
68
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2018-11-11 18:00
64
75
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-24 18:00
69
81
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
--
--
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-15 16:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
--
--
data mecz wynik
07.10.2018 19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź 90 : 50
13.10.2018 16:30 Widzew Łódź - PGE MKK Siedlce 70 : 82
17.10.2018 18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń 48 : 83
21.10.2018 18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 81 : 69
27.10.2018 15:10 Enea AZS Poznań - Widzew Łódź 81 : 70
04.11.2018 18:00 Widzew Łódź - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 63 : 74
10.11.2018 15:10 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Widzew Łódź 50 : 82
25.11.2018 18:00 Widzew Łódź - Wisła CanPack Kraków 78 : 85
09.12.2018 18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław 92 : 80
15.12.2018 19:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź -- : --
22.12.2018 18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz -- : --
06.01.2019 18:00 Arka Gdynia - Widzew Łódź -- : --
12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice -- : --
26.01.2019 PGE MKK Siedlce - Widzew Łódź -- : --
02.02.2019 Energa Toruń - Widzew Łódź -- : --
09.02.2019 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź -- : --
16.02.2019 18:00 Widzew Łódź - Enea AZS Poznań -- : --
23.02.2019 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź -- : --
27.02.2019 18:00 Widzew Łódź - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska -- : --
02.03.2019 18:00 Wisła CanPack Kraków - Widzew Łódź -- : --
16.03.2019 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź -- : --
23.03.2019 18:00 Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -- : --
27.03.2019 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź -- : --
30.03.2019 18:00 Widzew Łódź - Arka Gdynia -- : --
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD