Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
65
77
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2020-02-01 17:00
94
56
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
79
83
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2020-02-01 18:00
72
84
TV Toya - 2020-02-01 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
64
81
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
100
64
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2020-02-13 20:10
70
62
Sportklub - 2020-02-13 20:00
DGT Politechnika Gdańska
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-15 16:00
73
70
Artego Bydgoszcz
CosinusMED Widzew Łódź
2020-02-15 16:00
77
69
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2020-02-15 18:30
54
52
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2020-02-16 16:00
79
81
1KS Ślęza Wrocław
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-16 16:00
65
75
Wisła Kraków
CCC Polkowice
2020-02-17 18:30
68
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2020-02-19 19:00
75
67
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
--
--
Wybierz przeciwnika:
  • 1KS Ślęza Wrocław
  • Arka Gdynia
  • Artego Bydgoszcz
  • AZS Uniwersytet Gdański
  • CCC Polkowice
  • CosinusMED Widzew Łódź
  • Enea AZS Poznań
  • Energa Toruń
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
  • Wisła Kraków

Statystyki sumy

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
DGT Politechnika Gdańska 18 1169 287 668 43.0 133 425 31.3 420 1093 38.4 196 246 79.7 188 435 623 316 352 300 346 143 35 58 1217 -1260
Przeciwnicy 18 1421 403 760 53.0 116 386 30.1 519 1146 45.3 267 344 77.6 221 493 714 406 304 347 277 208 58 35 1826 1260

Statystyki średnie

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
DGT Politechnika Gdańska 18 64.9 15.9 37.1 43.0 7.4 23.6 31.3 23.3 60.7 38.4 10.9 13.7 79.7 10.44 24.17 34.61 17.6 19.56 16.67 19.2 7.94 1.94 3.22 67.6 -70.0
Przeciwnicy 18 78.9 22.4 42.2 53.0 6.4 21.4 30.1 28.8 63.7 45.3 14.8 19.1 77.6 12.28 27.39 39.67 22.6 16.89 19.28 15.4 11.56 3.22 1.94 101.4 70.0
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa