Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
65
77
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2020-02-01 17:00
94
56
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
79
83
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2020-02-01 18:00
72
84
TV Toya - 2020-02-01 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
64
81
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
100
64
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2020-02-13 20:10
70
62
Sportklub - 2020-02-13 20:00
DGT Politechnika Gdańska
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-15 16:00
73
70
Artego Bydgoszcz
CosinusMED Widzew Łódź
2020-02-15 16:00
77
69
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2020-02-15 18:30
54
52
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2020-02-16 16:00
79
81
1KS Ślęza Wrocław
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-16 16:00
65
75
Wisła Kraków
CCC Polkowice
2020-02-17 18:30
68
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2020-02-19 19:00
75
67
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
--
--
  rekord data w meczu z wynik
celny rzut za 2 24 30.11.2019 16:00 CosinusMED Widzew Łódź 70 : 67
wykonywany rzut za 2 49 30.11.2019 16:00 CosinusMED Widzew Łódź 70 : 67
skuteczność za 2 61.1000 13.10.2019 18:00 Energa Toruń 83 : 74
celny rzut za 3 12 06.10.2019 18:00 Enea AZS Poznań 102 : 91
wykonywany rzut za 3 32 13.10.2019 18:00 Energa Toruń 83 : 74
skuteczność za 3 47.8000 21.12.2019 18:30 Enea AZS Poznań 58 : 75
celny rzut z gry 33 13.10.2019 18:00 Energa Toruń 83 : 74
wykonywany rzut za gry 68 25.01.2020 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 66 : 86
skuteczność z gry 50.0000 02.11.2019 19:10 AZS Uniwersytet Gdański 58 : 74
celny rzut wolny 30 06.10.2019 18:00 Enea AZS Poznań 102 : 91
wykonywany rzut wolny 35 06.10.2019 18:00 Enea AZS Poznań 102 : 91
skuteczność za 1 100.0000 14.12.2019 18:00 1KS Ślęza Wrocław 54 : 67
punkty 102 06.10.2019 18:00 Enea AZS Poznań 102 : 91
zbiórki w ataku 17 11.01.2020 18:00 Energa Toruń 57 : 48
zbiórki w obronie 37 06.10.2019 18:00 Enea AZS Poznań 102 : 91
zbiórki 49 06.10.2019 18:00 Enea AZS Poznań 102 : 91
asysty 28 13.10.2019 18:00 Energa Toruń 83 : 74
faule 26 09.11.2019 15:00 Arka Gdynia 52 : 85
faule wymuszone 26 06.10.2019 18:00 Enea AZS Poznań 102 : 91
straty 27 06.10.2019 18:00 Enea AZS Poznań 102 : 91
przechwyty 14 02.11.2019 19:10 AZS Uniwersytet Gdański 58 : 74
bloki 4 21.12.2019 18:30 Enea AZS Poznań 58 : 75
bloki otrzymane 8 22.02.2020 18:30 Arka Gdynia 101 : 48
asysty/straty 2.8000 13.10.2019 18:00 Energa Toruń 83 : 74
przechwyty/straty 1.0000 13.10.2019 18:00 Energa Toruń 83 : 74
eval 117 06.10.2019 18:00 Enea AZS Poznań 102 : 91
+/- 85 21.12.2019 18:30 Enea AZS Poznań 58 : 75
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa