Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-04 18:30
90
66
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-04 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-04 19:00
65
49
TV Toruń - 2018-04-04 18:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-04 19:00
72
59
YouTube -
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-07 16:00
65
59
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2018-04-07 18:00
61
95
YouTube - 2018-04-07 17:55
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2018-04-07 18:00
84
85
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-07 19:00
87
65
YouTube - 2018-04-07 18:55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-08 16:00
83
68
YouTube - 2018-04-08 15:55
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-08 17:00
52
83
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-11 19:00
64
58
YouTube - 2018-04-11 18:55
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-14 18:00
58
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-14 18:00
70
80
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-15 16:45
59
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-15 18:00
57
61
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
2018-04-18 18:00
57
53
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-18 19:00
79
85
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-19 19:00
61
67
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-22 18:00
85
54
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-25 19:00
62
66
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-25 18:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2018-04-26 17:00
66
76
TVP Sport - 2018-04-26 16:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2018-04-27 18:45
58
63
TVP Sport - 2018-04-27 18:40
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-04-27 19:00
58
88
YouTube -
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-29 15:30
58
62
YouTube oraz www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-29 15:25
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-04-30 18:45
59
46
TVP Sport - 2018-04-30 18:40
Wybierz przeciwnika:
  • 1KS Ślęza Wrocław
  • Basket 90 Gdynia
  • CCC Polkowice
  • Enea AZS Poznań
  • Energa Toruń
  • InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
  • KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
  • PGE MKK Siedlce
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
  • TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
  • Widzew Łódź
  • Wisła CanPack Kraków

Statystyki sumy

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Artego Bydgoszcz 37 2817 838 1609 52.1 221 601 36.8 1059 2210 47.9 478 602 79.4 303 965 1268 721 639 678 473 292 108 63 3458 1830
Przeciwnicy 37 2451 680 1495 45.5 222 688 32.3 902 2183 41.3 425 582 73.0 372 897 1269 558 681 636 570 260 63 108 2593 -1830

Statystyki średnie

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Artego Bydgoszcz 37 76.1 22.7 43.5 52.1 6.0 16.2 36.8 28.6 59.7 47.9 12.9 16.3 79.4 8.19 26.08 34.27 19.5 17.27 18.32 12.8 7.89 2.92 1.70 93.5 49.5
Przeciwnicy 37 66.2 18.4 40.4 45.5 6.0 18.6 32.3 24.4 59.0 41.3 11.5 15.7 73.0 10.05 24.24 34.30 15.1 18.41 17.19 15.4 7.03 1.70 2.92 70.1 -49.5
Obraz
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka

Sponsor Tytularny Gali EBL

Energa

Partnerzy Gali EBL

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego Radio ESKA Press Service Monitoring Mediów