Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
70
50
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
89
63
DGT Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-10-26 18:00
71
103
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-10-27 17:00
46
86
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-10-27 17:00
83
40
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Wisła Kraków
2019-10-27 18:00
76
55
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
2019-11-02 18:00
79
83
AZS Uniwersytet Gdański
DGT Politechnika Gdańska
TV | 2019-11-02 19:10
58
74
Sportklub - 2019-11-02 19:00
Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-03 13:00
66
54
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-03 18:00
63
71
CosinusMED Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-11-03 18:00
74
81
TV Toya - 2019-11-03 17:55
CCC Polkowice
Wisła Kraków
2019-11-03 19:00
75
46
Wisła Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-07 18:30
71
69
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2019-11-09 15:00
52
85
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
DGT Politechnika Gdańska
2019-11-23 17:00
--
--
Arka Gdynia
Wisła Kraków
2019-11-23 17:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-23 17:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2019-11-23 18:00
--
--
Energa Toruń
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-23 18:00
--
--
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
--
--
Wybierz przeciwnika:
  • 1KS Ślęza Wrocław
  • Arka Gdynia
  • AZS Uniwersytet Gdański
  • CCC Polkowice
  • CosinusMED Widzew Łódź
  • DGT Politechnika Gdańska
  • Enea AZS Poznań
  • Energa Toruń
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
  • Wisła Kraków

Statystyki sumy

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Artego Bydgoszcz 6 479 137 268 51.1 45 106 42.5 182 374 48.7 70 85 82.4 55 168 223 128 101 89 70 49 8 15 607 595
Przeciwnicy 6 360 94 232 40.5 38 117 32.5 132 349 37.8 58 79 73.4 56 143 199 75 89 101 100 33 15 8 346 -595

Statystyki średnie

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Artego Bydgoszcz 6 79.8 22.8 44.7 51.1 7.5 17.7 42.5 30.3 62.3 48.7 11.7 14.2 82.4 9.17 28.00 37.17 21.3 16.83 14.83 11.7 8.17 1.33 2.50 101.2 99.2
Przeciwnicy 6 60.0 15.7 38.7 40.5 6.3 19.5 32.5 22.0 58.2 37.8 9.7 13.2 73.4 9.33 23.83 33.17 12.5 14.83 16.83 16.7 5.50 2.50 1.33 57.7 -99.2
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa