Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-01-27 15:10
88
81
Sportklub - 2019-01-27 15:00
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-02-02 19:00
117
46
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-03 15:10
74
77
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-03 16:00
81
60
Artego Bydgoszcz
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-03 17:00
78
70
Energa Toruń
Widzew Łódź
2019-02-03 17:00
105
71
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-02-03 18:00
88
79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-09 15:00
88
82
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-09 15:10
90
51
Sportklub -
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-09 16:00
58
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-02-09 17:00
76
71
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-02-09 17:00
69
97
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-02-10 17:00
68
89
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-16 15:10
100
47
Sportklub - 2019-02-16 15:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-16 18:00
72
76
Energa Toruń
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-16 18:00
109
69
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-02-16 18:30
62
60
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-20 20:00
80
61
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55
Enea AZS Poznań
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TV | 2019-02-23 15:10
--
--
Sportklub - 2019-02-23 15:00
Arka Gdynia
Artego Bydgoszcz
2019-02-23 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-23 17:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2019-02-23 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-23 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-02-24 19:00
--
--
Youtube; https://www.youtube.com/watch?v=2q27hb7UhI4 - 2019-02-24 18:55
data mecz wynik
19.12.2018 19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 77 : 70
14.10.2018 19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń 73 : 71
17.10.2018 18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń 48 : 83
21.10.2018 17:00 Enea AZS Poznań - Energa Toruń 61 : 91
27.10.2018 17:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Energa Toruń 67 : 79
10.11.2018 15:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń 61 : 66
25.11.2018 15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia 62 : 71
02.12.2018 18:00 PGE MKK Siedlce - Energa Toruń 69 : 77
08.12.2018 18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 89 : 48
16.12.2018 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń 84 : 76
22.12.2018 18:00 Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków 94 : 86
06.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń 65 : 78
13.01.2019 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń 77 : 83
26.01.2019 18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice 63 : 76
03.02.2019 17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź 105 : 71
09.02.2019 15:10 Energa Toruń - Enea AZS Poznań 90 : 51
16.02.2019 18:00 Energa Toruń - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 109 : 69
27.02.2019 19:00 Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -- : --
03.03.2019 15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń -- : --
09.03.2019 18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce -- : --
16.03.2019 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń -- : --
23.03.2019 18:00 Energa Toruń - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski -- : --
27.03.2019 18:30 Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń -- : --
30.03.2019 18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław -- : --
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja