Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2018-11-10 15:00
61
66
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2018-11-10 15:00
47
80
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Widzew Łódź
TV | 2018-11-10 15:10
50
82
Sportklub - 2018-11-10 15:00
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2018-11-10 17:30
68
75
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2018-11-10 18:00
68
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2018-11-11 18:00
64
75
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-24 18:00
69
81
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
data mecz wynik
19.12.2018 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz -- : --
14.10.2018 19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń 73 : 71
17.10.2018 18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń 48 : 83
21.10.2018 17:00 Enea AZS Poznań - Energa Toruń 61 : 91
27.10.2018 17:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Energa Toruń 67 : 79
10.11.2018 15:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń 61 : 66
25.11.2018 15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia 62 : 71
02.12.2018 18:00 PGE MKK Siedlce - Energa Toruń 69 : 77
08.12.2018 18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 89 : 48
16.12.2018 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń -- : --
22.12.2018 18:00 Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków -- : --
05.01.2019 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń -- : --
12.01.2019 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń -- : --
26.01.2019 18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice -- : --
02.02.2019 Energa Toruń - Widzew Łódź -- : --
09.02.2019 18:00 Energa Toruń - Enea AZS Poznań -- : --
16.02.2019 18:00 Energa Toruń - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska -- : --
27.02.2019 18:00 Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -- : --
02.03.2019 Arka Gdynia - Energa Toruń -- : --
09.03.2019 18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce -- : --
16.03.2019 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń -- : --
23.03.2019 18:00 Energa Toruń - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski -- : --
27.03.2019 18:30 Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń -- : --
30.03.2019 18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław -- : --
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD