Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PGE MKK Siedlce
TV | 2019-03-30 19:10
102
58
Youtube, https://youtu.be/RccPVIFbBTg - 2019-03-30 19:00
Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2019-03-30 19:10
75
77
YouTube, https://www.youtube.com/watch? - 2019-03-30 19:05
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-02 17:00
72
59
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
1KS Ślęza Wrocław
NA ŻYWO | Kwarta III | 07:09
50
31
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-20 17:00
--
--
data przeciwko wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
2018-10-14 19:00 CCC Polkowice (w) 73 : 71 P 71 20 40 50.0 9 22 40.9 29 62 46.8 4 7 57.1 4 23 27 18 24 15 15 4 2 1 71
2018-10-17 18:00 Widzew Łódź (w) 48 : 83 W 83 19 40 47.5 11 25 44.0 30 65 46.2 12 19 63.2 11 23 34 16 18 18 20 19 1 6 91
2018-10-21 17:00 Enea AZS Poznań (w) 61 : 91 W 91 24 44 54.5 5 18 27.8 29 62 46.8 28 37 75.7 16 25 41 15 22 27 11 9 4 1 107
2018-10-27 17:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska (w) 67 : 79 W 79 17 49 34.7 8 17 47.1 25 66 37.9 21 25 84.0 13 26 39 21 19 24 16 9 1 7 88
2018-11-10 15:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (w) 61 : 66 W 66 20 48 41.7 3 12 25.0 23 60 38.3 17 23 73.9 9 37 46 8 16 20 17 9 5 1 74
2018-11-25 15:10 Arka Gdynia (d) 62 : 71 P 62 19 49 38.8 2 14 14.3 21 63 33.3 18 27 66.7 11 21 32 14 15 28 11 9 3 4 58
2018-12-02 18:00 PGE MKK Siedlce (w) 69 : 77 W 77 19 45 42.2 9 20 45.0 28 65 43.1 12 18 66.7 10 19 29 21 19 21 15 9 2 2 80
2018-12-08 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (d) 89 : 48 W 89 18 47 38.3 10 20 50.0 28 67 41.8 23 26 88.5 9 30 39 24 18 22 11 10 5 3 114
2018-12-16 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski (w) 84 : 76 P 76 18 40 45.0 7 22 31.8 25 62 40.3 19 28 67.9 12 27 39 12 26 22 16 6 3 4 74
2018-12-19 19:00 Artego Bydgoszcz (d) 77 : 70 W 77 19 40 47.5 8 21 38.1 27 61 44.3 15 23 65.2 12 22 34 17 25 21 16 7 2 4 79
2018-12-22 18:00 Wisła CanPack Kraków (d) 94 : 86 W 94 21 45 46.7 11 27 40.7 32 72 44.4 19 23 82.6 10 35 45 27 18 22 20 8 6 2 116
2019-01-06 16:00 1KS Ślęza Wrocław (w) 65 : 78 W 78 18 43 41.9 7 19 36.8 25 62 40.3 21 25 84.0 11 25 36 17 17 23 11 13 2 6 94
2019-01-13 18:30 Artego Bydgoszcz (w) 77 : 83 W 83 18 32 56.3 12 22 54.5 30 54 55.6 11 12 91.7 3 25 28 19 19 17 15 4 3 2 97
2019-01-26 18:00 CCC Polkowice (d) 63 : 76 P 63 15 37 40.5 3 15 20.0 18 52 34.6 24 28 85.7 7 21 28 14 15 24 16 4 0 2 55
2019-02-03 17:00 Widzew Łódź (d) 105 : 71 W 105 32 44 72.7 8 22 36.4 40 66 60.6 17 23 73.9 11 27 38 36 24 21 20 5 3 1 135
2019-02-09 15:10 Enea AZS Poznań (d) 90 : 51 W 90 22 35 62.9 9 21 42.9 31 56 55.4 19 25 76.0 6 21 27 33 14 20 17 16 1 1 119
2019-02-16 18:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska (d) 109 : 69 W 109 34 54 63.0 10 21 47.6 44 75 58.7 11 11 100.0 7 28 35 34 21 18 14 13 3 3 149
2019-02-27 19:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (d) 79 : 75 W 79 17 41 41.5 5 16 31.3 22 57 38.6 30 34 88.2 12 24 36 22 18 25 17 8 0 3 89
2019-03-03 15:15 Arka Gdynia (w) 70 : 85 W 85 24 45 53.3 7 14 50.0 31 59 52.5 16 19 84.2 7 21 28 22 17 20 14 11 1 5 102
2019-03-09 18:00 PGE MKK Siedlce (d) 121 : 63 W 121 34 52 65.4 12 22 54.5 46 74 62.2 17 19 89.5 11 23 34 36 25 17 11 20 1 2 171
2019-03-16 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (w) 54 : 86 W 86 27 38 71.1 7 24 29.2 34 62 54.8 11 13 84.6 7 23 30 26 19 15 15 8 1 1 106
2019-03-23 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski (d) 87 : 65 W 87 25 51 49.0 5 23 21.7 30 74 40.5 22 25 88.0 12 28 40 21 24 25 12 8 2 4 99
2019-03-27 18:30 Wisła CanPack Kraków (w) 82 : 68 P 68 13 43 30.2 9 21 42.9 22 64 34.4 15 19 78.9 11 29 40 16 19 23 16 3 0 1 65
2019-03-30 19:10 1KS Ślęza Wrocław (d) 75 : 69 W 75 24 53 45.3 4 17 23.5 28 70 40.0 15 24 62.5 19 27 46 22 13 21 14 7 2 4 87
2019-04-02 19:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski (d) 66 : 77 P 66 19 43 44.2 4 20 20.0 23 63 36.5 16 21 76.2 6 19 25 17 15 21 14 9 1 2 59
2019-04-03 19:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski (d) 66 : 76 P 66 18 36 50.0 4 16 25.0 22 52 42.3 18 28 64.3 3 28 31 17 21 23 16 10 3 2 71
2019-04-06 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski (w) 68 : 76 W 76 24 44 54.5 5 18 27.8 29 62 46.8 13 15 86.7 7 28 35 15 19 18 11 5 3 5 88
2019-04-07 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski (w) 75 : 65 P 65 11 25 44.0 11 31 35.5 22 56 39.3 10 15 66.7 7 27 34 14 25 15 13 4 0 3 65
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja