Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
83 : 73 24:23 | 25:15 | 15:17 | 19:18
DGT AZS Politechnika Gdańska
Etap I - 5 kolejka | 25.10.2020 18:00
Sędziowie: Grzegorz Czajka, Karina Kamińska, Agata Maj | Komisarz: Wojciech Imiołek

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'Neill 20 36:105/6 83.33/3 100.08/9 88.91/1 100.0  7 7 4 2 1 1       29 8
4 Zuzanna Sklepowicz 7 22:071/3 33.31/4 25.02/7 28.62/2 100.0  3 3 7 3 2 2 3     13 8
7 Ilaria Milazzo 7 21:432/6 33.31/2 50.03/8 37.5     2 2 5 2 2 5       4 4
9 Wiktoria Duchnowska DNP                                   
11 Elisabeth Pavel 10 36:124/5 80.00/1 0.04/6 66.72/2 100.03 4 7   2 4 3 1 1   14 12
12 Klaudia Niedźwiedzka 3 06:271/2 50.00/1 0.01/3 33.31/2 50.0  2 2   2 1   1     3 3
14 Karolina Poboży 0 03:480/1 0.0   0/1 0.0     1 1   2           0 -2
19 Martina Fassina 9 33:333/7 42.91/2 50.04/9 44.4   1 4 5 5 2 1 1 2 1   16 7
20 Emilia Kośla DNP                                   
22 Morgan Bertsch 27 40:0010/14 71.42/4 50.012/18 66.71/1 100.02 2 4 2 2 2 3   1 2 25 10
26 Olga Trzeciak DNP                                   
Drużyna 2 1 3    
Suma 83 200:00 26/44 59,1 8/17 47,1 34/61 55,7 7/8 87,5 8 26 34 23 17 13 15 7 3 2 104  

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Piotr Renkiel

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka DNP                                   
5 Jowita Ossowska 6 22:472/3 66.70/3 0.02/6 33.32/2 100.0      2 4 2 2       2 0
10 Kateryna Rymarenko 17 24:464/6 66.72/7 28.66/13 46.23/3 100.02 2 4   4 4   3     17 -11
11 Martyna Pyka 4 24:450/2 0.01/2 50.01/4 25.01/2 50.02 1 3     2 4     1 -1 -15
15 Karolina Strzelczyk 0 02:48                  1             1 0
21 Sylwia Bujniak 6 31:313/4 75.00/4 0.03/8 37.5         5 1   1 1     6 -1
22 Natalia Gwizdała DNP                                   
24 Martyna Koc 6 25:213/4 75.00/1 0.03/5 60.0     2 2 1 1           7 -6
32 Jazmine Davis 27 38:153/10 30.05/9 55.68/19 42.16/7 85.71 5 6 6 3 6 5 2   1 24 -8
44 Ruth Hamblin 7 29:473/7 42.9   3/7 42.91/1 100.04 7 11 1 1 3     2 1 17 -9
Drużyna 1 2 3    
Suma 73 200:00 18/36 50 8/26 30,8 26/62 41,9 13/15 86,7 10 19 29 16 14 17 12 6 2 3 73  
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin DGT AZS Politechnika Gdańska
Punkty ze strat 12 15
Punkty w "pomalowanym" 30 (15/23) 65,2 30 (15/28) 53,6
Punkty drugiej szansy 3 5
Punkty szybkiego ataku 10 13
Punkty z ławki 10 12
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin DGT AZS Politechnika Gdańska
Najwyższe prowadzenie 16 (54-38) 5 (24-29)
Najwyższa seria punktowa 10 (47-36) 12 (24-29)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 36:22 03:04