DGT AZS Politechnika Gdańska
70 : 77 21:18 | 15:23 | 19:20 | 15:16
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 16 kolejka | 16.01.2021 13:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Łukasz Andrzejewski, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Adam Greczyło

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Piotr Renkiel

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anna Górska DNP                                   
5 Jowita Ossowska 10 17:102/2 100.00/3 0.02/5 40.06/6 100.0  1 1   1 3 2       6 -1
7 Maja Šćekić 8 25:321/1 100.02/5 40.03/6 50.0     1 1 1 3 1 1 1     7 -2
10 Kateryna Rymarenko 2 18:411/3 33.3   1/3 33.3   3   3 1 3 1 3   1   2 -6
11 Martyna Pyka 10 26:512/5 40.02/4 50.04/9 44.4   5   5 2 3   2       10 -5
15 Karolina Strzelczyk 1 11:40         1/4 25.0  1 1   2 3         -1 1
21 Sylwia Bujniak 5 31:191/6 16.71/3 33.32/9 22.2     7 7 6   3 2 1   2 10 -14
25 Aleksandra Zmierczak DNP                                   
32 Jazmine Davis 20 36:186/12 50.02/15 13.38/27 29.62/2 100.04   4 9 2 2 5 1 1 1 11 0
44 Ruth Hamblin 14 32:295/12 41.7   5/12 41.74/5 80.06 10 16 2 2 4   1 1 1 26 -8
Drużyna 2 5 7 1 1
Suma 70 200:00 18/41 43,9 7/30 23,3 25/71 35,2 13/17 76,5 20 25 45 21 17 17 16 4 3 4 71  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'Neill 15 40:004/8 50.01/6 16.75/14 35.74/5 80.0  1 1 9 2 4 1 1 1   16 7
4 Zuzanna Sklepowicz 3 10:580/1 0.01/1 100.01/2 50.0     1 1 1 3 1 2       2 3
7 Ilaria Milazzo 14 29:025/5 100.00/2 0.05/7 71.44/4 100.02 8 10 5 2 4 1 1     27 4
11 Elisabeth Pavel 6 18:323/3 100.0   3/3 100.0   2 1 3   1 2 1       8 7
12 Klaudia Niedźwiedzka 6 19:413/5 60.00/3 0.03/8 37.5   1 6 7   4 1   1 1   10 5
14 Karolina Poboży 4 10:522/5 40.0   2/5 40.0     2 2 1 1   1       3 -8
19 Martina Fassina 16 37:595/12 41.72/3 66.77/15 46.70/1 0.02 3 5 5 2 2 3 4   1 18 7
20 Emilia Kośla 0 02:200/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 2
22 Morgan Bertsch 13 30:365/7 71.40/1 0.05/8 62.53/3 100.0  4 4   1 2 5 2 2 2 13 8
26 Olga Trzeciak DNP                                   
Drużyna 2 2 4    
Suma 77 200:00 27/47 57,4 4/16 25 31/63 49,2 11/13 84,6 9 28 37 21 17 16 14 9 4 3 96  
  DGT AZS Politechnika Gdańska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Punkty ze strat 15 16
Punkty w "pomalowanym" 22 (11/29) 37,9 40 (20/29) 69
Punkty drugiej szansy 8 5
Punkty szybkiego ataku 9 21
Punkty z ławki 19 13
  DGT AZS Politechnika Gdańska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Najwyższe prowadzenie 5 (21-16) 12 (40-52)
Najwyższa seria punktowa 8 (21-16) 10 (36-46)
Zmiany prowadzenia 5
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 04:30 31:52