Etap I - Kolejka V | 14.11.2020 11:00
Sędziowie: Jakub Popkowski, Piotr Nowiński
MKS Polkowice
Trener: Michał Grzesik
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Małgorzata Kokoszka | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/6 | 66.7 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Inga Stępień | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Lidia Guścin | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Agnieszka Łukasik | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/3 | 33.3 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Julia Górska | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Wiktoria Ozga | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Adrianna Koptyńska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
16 | Patrycja Tomaszewicz | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
22 | Monika Iwaniak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
27 | Julia Latos | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/3 | 33.3 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie
Trener: Mariusz Zgrzebnicki
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Julia Molik | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Agata Żaglewska | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/1 | 0.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Wiktoria Płudowska | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Samanta Duda | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Sandra Duda | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Katarzyna Piszewska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Lena Wierzbińska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Julia Ciesielska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
16 | Monika Kowalska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Nikola Wieczorek | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |