Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
70 : 66 12:19 | 17:19 | 22:9 | 19:19
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Sędziowie: Marcin Koralewski, Krzysztof Tuński, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Andrzej Przechowski

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'Neill 16 34:084/9 44.42/8 25.06/17 35.32/2 100.0  5 5 3 4 3 1       12 6
4 Zuzanna Sklepowicz 9 16:361/3 33.32/2 100.03/5 60.01/6 16.7  1 1 3 2 3         6 11
7 Ilaria Milazzo 5 25:111/6 16.71/1 100.02/7 28.6   2 4 6 3 1 1 3 1     7 -5
9 Wiktoria Duchnowska 0 00:30                                0 -2
11 Elisabeth Pavel 3 26:041/4 25.0   1/4 25.01/4 25.03 7 10   3 3 1     2 6 6
12 Klaudia Niedźwiedzka 3 07:430/2 0.01/2 50.01/4 25.0           2   1       -1 0
14 Karolina Poboży 0 13:110/1 0.0   0/1 0.0   2   2   4   1   1   1 0
19 Martina Fassina 19 36:185/12 41.73/6 50.08/18 44.40/2 0.02 3 5 2 2 2   1   2 15 2
20 Emilia Kośla 1 07:17   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0        3 1         -1 0
22 Morgan Bertsch 14 33:025/8 62.51/1 100.06/9 66.71/2 50.0  6 6 2 2 3 3 2 1   18 2
26 Olga Trzeciak DNP                                   
Drużyna 3 4 7    
Suma 70 200:00 17/45 37,8 10/21 47,6 27/66 40,9 6/18 33,3 12 30 42 13 23 16 10 4 2 4 63  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska DNP                                   
4 Katarzyna Dźwigalska 0 09:40   0/1 0.00/1 0.0         2 3           1 0
5 Cheridene Green 3 15:590/3 0.0   0/3 0.03/4 75.02 8 10 1 2 4 1 1   1 10 -4
7 Agnieszka Szott-Hejmej 0 02:28                        1       -1 -1
10 Megan Gustafson 28 35:4411/22 50.0   11/22 50.06/7 85.72 9 11   4 5 2   2   27 -4
14 Agnieszka Kaczmarczyk 4 25:492/3 66.7   2/3 66.7   5 4 9   2   1 2 2   15 1
16 Karolina Matkowska 0 11:230/1 0.00/1 0.00/2 0.00/2 0.0  1 1   1 1         -3 -5
32 Shatori Walker-Kimbrough 14 36:262/7 28.61/4 25.03/11 27.37/8 87.5  1 1 5 1 7 2 1     10 -1
45 Borislava Hristova 12 33:543/10 30.02/3 66.75/13 38.5   1 3 4 1   1   2     11 -7
66 Dominika Owczarzak 5 28:372/5 40.00/1 0.02/6 33.31/5 20.0  2 2 7 3 5 2     1 4 1
Drużyna   4 4   1
Suma 66 200:00 20/51 39,2 3/10 30 23/61 37,7 17/26 65,4 10 32 42 16 16 23 10 6 4 2 74  
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 8 4
Punkty w "pomalowanym" 18 (9/27) 33,3 34 (17/36) 47,2
Punkty drugiej szansy 6 0
Punkty szybkiego ataku 6 6
Punkty z ławki 28 3
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 9 (67-58) 12 (7-19)
Najwyższa seria punktowa 13 (50-45) 10 (5-14)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 14:22 24:23