FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz
71 : 74 21:15 | 16:25 | 15:11 | 19:23
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Ćwierćfinały - 4 mecz | 21.03.2021 19:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Łukasz Andrzejewski, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Patrycja Gulak-Lipka

FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz

Trener: Piotr Kulpeksza. Asystent: Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Stankiewicz 9 22:522/4 50.01/5 20.03/9 33.32/2 100.0      2 2 2 1 1     5 -4
4 Edyta Faleńczyk DNP                                   
8 Elżbieta Międzik 9 33:221/3 33.32/3 66.73/6 50.01/1 100.02 3 5 4   1 1 3     17 -2
9 Roksana Sobiech DNP                                   
10 Wiktoria Sobiech DNP                                   
11 Cierra Burdick 17 38:087/13 53.8   7/13 53.83/4 75.05 9 14 1 2 4 5       20 -5
13 Julie McBride 11 31:543/6 50.01/6 16.74/12 33.32/2 100.0  4 4 2 4 1 4 2     7 1
21 Wiktoria Zasada DNP                                   
25 Karina Michałek 7 31:521/3 33.30/3 0.01/6 16.75/7 71.41 3 4 1 2 6 1       4 -4
30 Shante Evans 18 33:566/10 60.00/4 0.06/14 42.96/7 85.71 3 4 4 4 6 2 1 1   17 -1
33 Janis Boonstra 0 07:560/1 0.0   0/1 0.0           2           -1 0
Drużyna 3 3 6 1  
Suma 71 200:00 20/40 50 4/21 19 24/61 39,3 19/23 82,6 12 25 37 14 17 20 14 7 1   69  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'Neill 28 40:008/15 53.33/6 50.011/21 52.43/4 75.0  3 3 3 2 5 2 3     24 3
4 Zuzanna Sklepowicz 3 22:591/1 100.00/1 0.01/2 50.01/2 50.0  4 4 2   3 1       6 7
7 Ilaria Milazzo 4 17:012/4 50.0   2/4 50.0     2 2 4 3 1 4     1 4 -4
9 Wiktoria Duchnowska DNP                                   
11 Elisabeth Pavel 5 12:152/2 100.0   2/2 100.01/1 100.01 2 3   5 1 2       6 4
12 Klaudia Niedźwiedzka 1 12:53         1/2 50.01 2 3   1 1 1       2 -5
14 Karolina Poboży 2 19:281/3 33.3   1/3 33.3     1 1   5 1 4 2     -1 0
19 Martina Fassina 11 35:424/7 57.11/5 20.05/12 41.7     8 8 2 3 1 1 3     16 1
20 Emilia Kośla 0 04:18   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1           0 2
22 Morgan Bertsch 20 35:247/10 70.01/1 100.08/11 72.73/4 75.02 2 4 2 1 3         22 7
26 Olga Trzeciak DNP                                   
Drużyna         1
Suma 74 200:00 25/42 59,5 5/14 35,7 30/56 53,6 9/13 69,2 4 25 29 13 21 16 16 8   1 79  
  FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Punkty ze strat 12 10
Punkty w "pomalowanym" 20 (10/22) 45,5 32 (16/23) 69,6
Punkty drugiej szansy 5 4
Punkty szybkiego ataku 0 8
Punkty z ławki 9 6
  FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Najwyższe prowadzenie 8 (23-15) 6 (57-63)
Najwyższa seria punktowa 10 (23-15) 9 (37-40)
Zmiany prowadzenia 14
Remisy 10
Czas na prowadzeniu 16:39 18:26