PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
78 : 57 15:17 | 23:14 | 22:12 | 18:14
GTK Gdynia
Etap I - 2 kolejka | 09.10.2021 18:00
Sędziowie: Łukasz Jankowski, Cezary Nowicki, Paulina Drop | Komisarz: Grzegorz Potęga

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Robert Pieczyrak, Janusz Kopaczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Paula Duchnowska 2 06:201/2 50.0   1/2 50.00/1 0.0  3 3 1   1 1   1 1 4 -1
4 Katarzyna Dźwigalska 0 21:58   0/2 0.00/2 0.0     5 5 5 2   1 1     8 20
6 Julita Michniewicz 0 02:27   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -4
7 Borislava Hristova 23 32:558/13 61.5   8/13 61.57/8 87.52 2 4 2 2 7 4 3 2   24 24
8 Stella Johnson 17 27:044/7 57.13/4 75.07/11 63.60/1 0.02 1 3 2   2 4       13 11
12 Kseniia Tikhonenko 13 33:485/12 41.71/1 100.06/13 46.20/2 0.05 10 15 5 2 2 1 2     25 15
16 Karolina Matkowska 3 16:050/1 0.01/3 33.31/4 25.0   1 2 3 1             4 -2
20 Ewelina Śmiałek 1 06:20         1/4 25.0          2         -2 -1
23 Martyna Kurkowiak 0 02:27                          1     1 -4
27 Maja Kozłowska 8 18:373/4 75.0   3/4 75.02/2 100.02 2 4 1 5 1 2 1 2 1 13 26
66 Dominika Owczarzak 11 31:594/11 36.41/1 100.05/12 41.7   2 3 5 3 1 2 4 2   1 10 21
Drużyna 3 1 4    
Suma 78 200:00 25/50 50 6/12 50 31/62 50 10/18 55,6 17 29 46 20 12 17 17 10 5 3 99  

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystenci: Tomasz Wojdyła , Karolina Szlachta

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Julia Bazan 4 20:011/4 25.00/2 0.01/6 16.72/2 100.0  1 1 1   1 4   1 1 -2 -9
4 Julia Niemojewska 2 19:591/3 33.30/1 0.01/4 25.0     4 4 6 3 1 1 1     9 -12
5 Jowita Ossowska 9 23:473/5 60.01/3 33.34/8 50.0   1 1 2 1 2   1 1   1 8 -13
14 Aleksandra Parzeńska 14 30:047/9 77.80/1 0.07/10 70.0   1 6 7 1 4     1     20 -7
15 Magdalena Szulc 5 17:582/8 25.0   2/8 25.01/1 100.02   2 1 3 1 1   1 2 2 -18
20 Anna Wińkowska 11 20:014/5 80.0   4/5 80.03/4 75.01 5 6 1 1 4 2       14 -8
22 Weronika Dudek 0 01:400/1 0.00/1 0.00/2 0.0             2   1     -1 -4
23 Alicja Żytkowska 5 30:191/3 33.31/4 25.02/7 28.6         2 2   2 2   1 2 -18
24 Joanna Kobylińska 5 22:341/2 50.01/5 20.02/7 28.6         1 1 1 2 1 1   1 -9
33 Marta Marcinkowska 2 13:371/4 25.00/1 0.01/5 20.0     1 1 1 1 2 2 2     0 -7
Drużyna 4   4    
Suma 57 200:00 21/44 47,7 3/18 16,7 24/62 38,7 6/7 85,7 9 18 27 15 17 12 15 9 3 5 53  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp GTK Gdynia
Punkty ze strat 11 20
Punkty w "pomalowanym" 44 (22/38) 57,9 26 (13/27) 48,1
Punkty drugiej szansy 17 7
Punkty szybkiego ataku 12 0
Punkty z ławki 11 22
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp GTK Gdynia
Najwyższe prowadzenie 26 (72-46) 9 (4-13)
Najwyższa seria punktowa 12 (72-46) 9 (4-13)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 27:53 09:28