PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
72 : 69 19:23 | 17:24 | 9:11 | 27:11
Enea AZS Politechnika Poznań
Etap I - 8 kolejka | 28.11.2021 18:00
Sędziowie: Tomasz Tybor, Dariusz Lenczowski, Tomasz Trojanowski | Komisarz: Maciej Kucharski

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 0 18:36   0/3 0.00/3 0.0     1 1 3 3 1   1     2 -6
6 Julita Michniewicz 6 12:27   2/3 66.72/3 66.7         2 1   2   1   6 -7
10 Wiktoria Keller 0 19:310/3 0.00/1 0.00/4 0.0   1 3 4 3   1 2 1     2 15
12 Kseniia Tikhonenko 9 27:204/8 50.0   4/8 50.01/1 100.0  5 5 1 1 3 3 1   1 9 9
16 Karolina Matkowska 13 34:152/2 100.03/6 50.05/8 62.5   2 1 3 3 1 1 1 3 1   19 -1
20 Ewelina Śmiałek DNP                                   
21 Stephanie Jones 4 22:132/7 28.60/1 0.02/8 25.0   3   3   2 2 2     1 -1 -6
23 Martyna Kurkowiak DNP                                   
44 Courtney Hurt 31 30:2715/20 75.0   15/20 75.01/2 50.03 4 7 1 2 4 2 1 1   33 3
66 Dominika Owczarzak 9 35:112/3 66.71/7 14.33/10 30.02/2 100.0  5 5 12 4 3 3       16 8
Drużyna 1 3 4   1
Suma 72 200:00 25/43 58,1 6/21 28,6 31/64 48,4 4/5 80 10 22 32 25 14 15 16 7 3 2 86  

Enea AZS Politechnika Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystenci: Tomasz Baszak, Łukasz Zarzycki

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Alicja Rogozińska 2 18:101/5 20.00/1 0.01/6 16.7     2 2 3 3   1 2   1 3 5
4 Kinga Demczur 8 25:451/2 50.02/5 40.03/7 42.9         2           1 6 -3
6 Daria Marciniak 3 20:590/1 0.01/1 100.01/2 50.0   1 4 5   2   1     1 6 1
10 Danielle McCray 12 27:045/11 45.5   5/11 45.52/3 66.71 2 3 3 3 3 4 1 1   9 -7
13 Weronika Jarecka DNP                                   
15 Weronika Piechowiak DNP                                   
16 Katarzyna Trzeciak 1 12:560/2 0.0   0/2 0.01/2 50.02 1 3     3 1       0 4
22 Liliana Banaszak 19 27:416/7 85.72/3 66.78/10 80.01/1 100.01 6 7 3 4 1 3 4 1   29 -4
32 Taya Davis-Reimer 20 32:557/11 63.60/1 0.07/12 58.36/6 100.01 2 3 1 1 4 1 1     19 -3
33 Jovana Popović 4 34:301/4 25.00/3 0.01/7 14.32/2 100.0  5 5 5 2 3 5 3     6 -8
Drużyna 4 2 6   2
Suma 69 200:00 21/43 48,8 5/14 35,7 26/57 45,6 12/14 85,7 10 24 34 17 15 14 18 11 2 3 78  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp Enea AZS Politechnika Poznań
Punkty ze strat 22 16
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/28) 57,1 34 (17/30) 56,7
Punkty drugiej szansy 7 7
Punkty szybkiego ataku 8 14
Punkty z ławki 37 6
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp Enea AZS Politechnika Poznań
Najwyższe prowadzenie 3 (72-69) 16 (45-61)
Najwyższa seria punktowa 12 (63-65) 7 (36-49)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 00:55 38:15