BC Polkowice
88 : 69 31:8 | 19:19 | 21:19 | 17:23
Energa Toruń
Etap I - 8 kolejka | 28.11.2021 17:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Karina Kamińska, Maciej Dębowski | Komisarz: Roman Kuczyński

BC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Aleksandra Zięmborska 10 17:143/5 60.00/1 0.03/6 50.04/7 57.12 1 3   1 4         7 10
2 Feyonda Fitzgerald 12 27:226/8 75.00/1 0.06/9 66.7   1 2 3 3 3   2 2     15 0
7 Julia Jeziorna 0 02:390/1 0.0   0/1 0.0               1       -2 -5
13 Weronika Gajda 8 26:411/2 50.02/2 100.03/4 75.0     2 2 9 3 2 5 4 1   18 32
14 Bożena Puter 4 15:510/2 0.01/2 50.01/4 25.01/2 50.01   1 1 2 1 2       0 1
21 Alicja Grabska 7 23:482/4 50.01/2 50.03/6 50.0     3 3 1 1     1     9 2
23 Stephanie Mavunga 8 19:464/7 57.1   4/7 57.1   2 3 5 3 2   3 1 1   12 9
25 Artemis Spanou 21 24:096/8 75.02/5 40.08/13 61.53/6 50.03 5 8 3   3 2     2 22 18
32 Sasa Cado 9 22:160/1 0.03/8 37.53/9 33.3     4 4 4 3   1 2     12 18
33 Weronika Telenga 9 20:144/8 50.0   4/8 50.01/3 33.34 5 9 1 1 4 1   3 1 15 10
Drużyna 2 2 4   1
Suma 88 200:00 26/46 56,5 9/21 42,9 35/67 52,2 9/18 50 15 27 42 25 16 14 18 10 5 3 108  

Energa Toruń

Trener: Emilia Lamparska

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Tyler Scaife 0 10:210/1 0.00/2 0.00/3 0.0         1             -2 -12
4 Marta Nowicka 2 17:250/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.0  1 1 1   1 1       0 -23
7 Marta Wieczyńska 0 10:550/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1 2 3 1   3   1   1 3 -13
9 Karolina Podkańska 11 30:115/7 71.40/3 0.05/10 50.01/1 100.0  3 3 4 2 1   1 1 1 15 -6
15 Łucja Grzenkowicz DNP                                   
22 Quinntavia Bennett 16 31:113/5 60.03/5 60.06/10 60.01/2 50.01 1 2 6 3 4 5     1 14 -9
24 Aleksandra Pszczolarska 7 38:233/6 50.00/1 0.03/7 42.91/2 50.01 7 8   3 2 3 3 1   11 -14
28 Evelyn Adebayo 18 27:355/10 50.02/2 100.07/12 58.32/3 66.71 4 5 3 2 2 3 1   2 18 -3
29 Martyna Cieminska 0 01:37                                0 -5
43 Zuzanna Urban DNP                                   
66 Oumoul Sarr 15 32:227/10 70.00/3 0.07/13 53.81/2 50.03 4 7 4 4 2 6 4 1   18 -10
Drużyna 1 1 2   3
Suma 69 200:00 23/42 54,8 5/18 27,8 28/60 46,7 8/12 66,7 8 23 31 20 14 15 21 10 3 5 77  
  BC Polkowice Energa Toruń
Punkty ze strat 24 8
Punkty w "pomalowanym" 46 (23/37) 62,2 40 (20/29) 69
Punkty drugiej szansy 15 6
Punkty szybkiego ataku 29 4
Punkty z ławki 32 2
  BC Polkowice Energa Toruń
Najwyższe prowadzenie 33 (45-12) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 14 (36-8) 9 (86-66)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 39:33 00:00