PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
73 : 78 15:16 | 18:20 | 21:20 | 19:22
BC Polkowice
Etap I - 10 kolejka | 11.12.2021 18:00
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Cezary Nowicki, Karina Kamińska | Komisarz: Leszek Pujdak

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 6 28:14   2/3 66.72/3 66.7   1 5 6 9 4 2 5 1     16 1
7 Borislava Hristova 28 40:008/14 57.13/4 75.011/18 61.13/4 75.0  6 6 4 2 4 3 2     29 -5
10 Wiktoria Keller 4 22:102/3 66.70/2 0.02/5 40.0   2 5 7 4 1 2 3       9 2
12 Kseniia Tikhonenko 0 20:040/2 0.00/1 0.00/3 0.00/2 0.01 4 5 3 4 2 4       -1 6
16 Karolina Matkowska 0 21:55   0/1 0.00/1 0.0   1   1   1           0 -12
20 Ewelina Śmiałek DNP                                   
21 Stephanie Jones 13 22:564/4 100.00/1 0.04/5 80.05/6 83.31   1 1   4 1       12 -9
27 Maja Kozłowska DNP                                   
44 Courtney Hurt 19 36:267/12 58.3   7/12 58.35/5 100.01 3 4   4 6 5 3     16 -5
66 Dominika Owczarzak 3 08:160/1 0.01/2 50.01/3 33.3     4 4 1 1   1       5 -3
Drużyna   4 4 1 2
Suma 73 200:01 21/36 58,3 6/14 42,9 27/50 54 13/17 76,5 7 31 38 22 18 20 24 6     86  

BC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Aleksandra Zięmborska DNP                                   
2 Feyonda Fitzgerald 10 28:265/12 41.70/3 0.05/15 33.3     2 2 7 3 2 1 1     9 4
7 Julia Jeziorna DNP                                   
13 Weronika Gajda 0 17:520/1 0.00/5 0.00/6 0.0         6   1 2 2     0 2
14 Bożena Puter 0 08:080/1 0.00/2 0.00/3 0.0           2   2       -5 -3
21 Alicja Grabska 7 31:521/2 50.01/4 25.02/6 33.32/2 100.04   4 3 4 1   1     11 8
23 Stephanie Mavunga 19 29:467/13 53.80/1 0.07/14 50.05/8 62.52 5 7 1 3 6 1 1     17 -1
25 Artemis Spanou 15 37:356/9 66.71/5 20.07/14 50.0   5 4 9   2 4 2 2     17 3
32 Sasa Cado 25 36:072/2 100.06/13 46.28/15 53.33/3 100.01 4 5 2 2 1 2 4     27 6
33 Weronika Telenga 2 10:141/1 100.0   1/1 100.00/1 0.03 1 4   4 2 1       4 6
Drużyna 1 1 2   1
Suma 78 200:00 22/41 53,7 8/33 24,2 30/74 40,5 10/14 71,4 16 17 33 19 20 17 12 11     80  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp BC Polkowice
Punkty ze strat 12 15
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/25) 64 30 (15/30) 50
Punkty drugiej szansy 2 12
Punkty szybkiego ataku 6 9
Punkty z ławki 23 2
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp BC Polkowice
Najwyższe prowadzenie 2 (38-36) 9 (58-67)
Najwyższa seria punktowa 7 (30-29) 6 (58-67)
Zmiany prowadzenia 8
Remisy 7
Czas na prowadzeniu 02:33 31:46