GTK Gdynia
61 : 76 13:27 | 19:27 | 10:15 | 19:7
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 13 kolejka | 29.12.2021 17:00
Sędziowie: Cezary Nowicki, Tomasz Szczurewski, Paulina Drop | Komisarz: Adam Greczyło

GTK Gdynia

Trener: Karolina Szlachta. Asystent: Tomasz Wojdyła

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Julia Piestrzyńska DNP                                   
2 Julia Bazan 17 26:360/2 0.05/8 62.55/10 50.02/2 100.0  1 1 4 2 2 2     1 15 -9
4 Julia Niemojewska 5 29:080/2 0.01/4 25.01/6 16.72/2 100.01 4 5 8 1 3 4 2   1 11 -6
5 Jowita Ossowska 0 08:520/3 0.00/2 0.00/5 0.0   1   1   1   1     1 -5 -7
15 Magdalena Szulc 6 20:383/6 50.0   3/6 50.0   1 3 4 2 2   2     2 7 -15
20 Anna Wińkowska 16 34:288/11 72.7   8/11 72.70/1 0.02 9 11 3   5 2 2 1   27 -4
22 Weronika Dudek 0 06:580/2 0.00/1 0.00/3 0.0   2   2   2           -1 -10
23 Alicja Żytkowska 6 33:410/4 0.02/8 25.02/12 16.7     3 3 1 1 1       1 0 -10
24 Joanna Kobylińska 7 19:482/2 100.01/3 33.33/5 60.0         1 1           6 1
33 Marta Marcinkowska 4 19:512/7 28.60/1 0.02/8 25.0   1 2 3 1 4     1   1 3 -15
Drużyna 4 4 8   1
Suma 61 200:00 15/39 38,5 9/27 33,3 24/66 36,4 4/5 80 12 26 38 20 14 11 12 5 1 7 63  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 6 21:55   2/5 40.02/5 40.0   1 4 5 8 4 1 2 3     17 7
6 Julita Michniewicz 0 11:390/1 0.00/4 0.00/5 0.0               1       -6 -10
7 Borislava Hristova 11 18:441/4 25.02/3 66.73/7 42.93/3 100.02 3 5 2   2     1   15 16
10 Wiktoria Keller 12 23:582/5 40.02/5 40.04/10 40.02/2 100.0  5 5 1 1 1     1   13 8
12 Kseniia Tikhonenko 6 27:113/7 42.90/1 0.03/8 37.50/1 0.02 5 7   1 1 2 1 1 1 7 10
16 Karolina Matkowska 3 19:440/1 0.01/5 20.01/6 16.7     3 3 3 1   1   1   4 10
20 Ewelina Śmiałek 0 06:300/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -12
21 Stephanie Jones 21 29:2610/13 76.9   10/13 76.91/2 50.05 8 13 1 2 5 1   3   33 26
44 Courtney Hurt 14 22:487/13 53.8   7/13 53.80/2 0.06 1 7 2 1 2 1       14 12
66 Dominika Owczarzak 3 18:050/2 0.01/2 50.01/4 25.00/2 0.0  1 1 8 1 2   1     8 8
Drużyna 2 1 3   2
Suma 76 200:00 23/47 48,9 8/25 32 31/72 43,1 6/12 50 18 31 49 25 11 14 10 5 7 1 104  
  GTK Gdynia PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 4 16
Punkty w "pomalowanym" 22 (11/26) 42,3 42 (21/35) 60
Punkty drugiej szansy 7 20
Punkty szybkiego ataku 4 8
Punkty z ławki 28 26
  GTK Gdynia PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 2 (2-0) 27 (38-65)
Najwyższa seria punktowa 12 (58-73) 8 (4-14)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 00:36 38:26