Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
81 : 64 30:24 | 15:15 | 21:11 | 15:14
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 15 kolejka | 09.01.2022 18:00
Sędziowie: Adam Wierzman, Karina Kamińska, Bogna Podkowińska | Komisarz: Jarosław Czeropski

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Ivana Jakubcova 11 22:274/5 80.01/7 14.35/12 41.7     4 4   1     1   1 9 1
7 Natasha Mack 14 27:407/8 87.5   7/8 87.5   6 9 15 2 2 1 1 2 1   32 22
8 Kamiah Smalls 16 28:413/8 37.53/4 75.06/12 50.01/1 100.01 2 3 5 2 1 4 1     15 24
9 Wiktoria Duchnowska 0 03:25   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -4
10 Aleksandra Stanaćev 15 31:422/5 40.02/6 33.34/11 36.45/5 100.01 1 2 5 2 4 3 5     17 15
19 Martina Fassina 13 26:405/7 71.41/6 16.76/13 46.2     5 5 5     2 4     18 8
20 Emilia Kośla 5 18:481/1 100.01/4 25.02/5 40.0     1 1 1   1 1       3 8
21 Klaudia Niedźwiedzka 3 16:16   1/3 33.31/3 33.3     1 1 2 4           4 3
24 Aleksandra Kuczyńska 0 09:330/1 0.00/2 0.00/3 0.0   2 1 3 2 1   1       1 2
26 Olga Trzeciak 0 01:11              1 1               1 -2
32 Natalia Kurach 4 13:372/3 66.70/1 0.02/4 50.0           3           2 8
Drużyna 1 2 3   2
Suma 81 200:00 24/38 63,2 9/34 26,5 33/72 45,8 6/6 100 11 27 38 22 16 7 14 13 1 1 101  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Paula Duchnowska DNP                                   
4 Katarzyna Dźwigalska 0 12:27   0/3 0.00/3 0.0   1 1 2 4 2   6 3     0 -16
7 Borislava Hristova 12 24:512/3 66.72/3 66.74/6 66.72/2 100.0  2 2 3 1 1 2       13 1
10 Wiktoria Keller 11 26:552/4 50.01/4 25.03/8 37.54/6 66.71 2 3   1 5 1     1 6 -6
12 Kseniia Tikhonenko 9 34:544/8 50.00/1 0.04/9 44.41/2 50.0  8 8 3 1 1 2 4     16 -20
16 Karolina Matkowska 0 13:05   0/3 0.00/3 0.00/3 0.0          1 1       -7 -11
20 Ewelina Śmiałek DNP                                   
21 Stephanie Jones 12 36:476/11 54.50/2 0.06/13 46.2   1 5 6 2 1 3 2 2     13 -16
44 Courtney Hurt 13 29:046/10 60.0   6/10 60.01/2 50.03 2 5   1 3 2   1   12 -18
66 Dominika Owczarzak 7 21:571/2 50.01/2 50.02/4 50.02/2 100.0  1 1 8 1 2 1 1     14 1
Drużyna 1 5 6   1
Suma 64 200:00 21/38 55,3 4/18 22,2 25/56 44,6 10/17 58,8 7 26 33 20 8 16 18 10 1 1 67  
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 18 15
Punkty w "pomalowanym" 38 (19/28) 67,9 36 (18/30) 60
Punkty drugiej szansy 16 2
Punkty szybkiego ataku 9 7
Punkty z ławki 31 30
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 20 (77-57) 2 (0-2)
Najwyższa seria punktowa 11 (41-26) 9 (45-39)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 38:07 00:16