BC Polkowice
87 : 47 19:12 | 21:8 | 28:16 | 19:11
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 21 kolejka | 26.02.2022 19:00
Sędziowie: Łukasz Jankowski, Tomasz Szczurewski, Robert Klukowski | Komisarz: Marek Ćmikiewicz

BC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Aleksandra Zięmborska 6 13:360/2 0.02/4 50.02/6 33.3   1 1 2   2   1 1     4 9
7 Julia Jeziorna 0 01:59                                0 1
13 Weronika Gajda 6 25:560/1 0.02/5 40.02/6 33.3     4 4 5 2   4 3     10 25
14 Bożena Puter 2 06:241/1 100.00/1 0.01/2 50.0           2     1     2 8
15 Klaudia Gertchen 14 17:441/1 100.04/7 57.15/8 62.5   1 2 3 1 2   1 2     16 15
17 Erica Wheeler 13 27:263/7 42.92/3 66.75/10 50.01/1 100.01 1 2 12 2 3 3       19 30
21 Alicja Grabska 13 20:002/3 66.73/6 50.05/9 55.6   1   1 2 3           12 23
23 Stephanie Mavunga 11 26:414/6 66.71/2 50.05/8 62.5   2 8 10 2   1 2 1 3   22 29
25 Artemis Spanou 15 26:210/2 0.05/7 71.45/9 55.60/1 0.0  1 1 3 2 2 3   1   12 25
32 Sasa Cado 5 20:321/1 100.01/7 14.32/8 25.0     2 2 2 3   1 2     4 24
33 Weronika Telenga 2 13:211/1 100.0   1/1 100.0   1 5 6 1 2 2 4 1     6 11
Drużyna 4 2 6   1
Suma 87 200:00 13/25 52 20/42 47,6 33/67 49,3 1/2 50 11 26 37 28 20 8 20 11 4   107  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 0 09:56                  3 1 2 2       1 -4
7 Borislava Hristova 7 27:083/7 42.90/1 0.03/8 37.51/1 100.03 2 5 1   3 2 3     9 -32
10 Wiktoria Keller 10 26:363/4 75.00/1 0.03/5 60.04/4 100.0  5 5 1 1 3 4       10 -24
12 Kseniia Tikhonenko 6 28:303/10 30.0   3/10 30.0   1 4 5 1     1     1 4 -29
16 Karolina Matkowska 0 16:010/1 0.0   0/1 0.0     2 2 1     2 1     1 -16
20 Ewelina Śmiałek DNP                                   
21 Stephanie Jones 5 28:052/7 28.60/1 0.02/8 25.01/2 50.01 6 7   3 1 5 3   2 3 -34
24 Anna Makurat 0 10:50              1 1 1     2       0 -5
44 Courtney Hurt 13 24:164/10 40.0   4/10 40.05/6 83.31 2 3 1 2 6 3 2     9 -19
66 Dominika Owczarzak 6 28:391/6 16.70/3 0.01/9 11.14/4 100.0  1 1 3 1 5 3 1   1 0 -37
Drużyna 3 1 4   3
Suma 47 200:01 16/45 35,6 0/6 0 16/51 31,4 15/17 88,2 9 24 33 12 8 20 27 10   4 37  
  BC Polkowice PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 27 8
Punkty w "pomalowanym" 22 (11/16) 68,8 28 (14/27) 51,9
Punkty drugiej szansy 6 4
Punkty szybkiego ataku 17 4
Punkty z ławki 29 23
  BC Polkowice PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 42 (85-43) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 9 (9-0) 4 (16-8)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 39:56 00:00