AZS Uniwersytet Warszawski
64 : 80 13:20 | 19:17 | 18:17 | 14:26
Iodica TopMarket MKS Pruszków
Etap I - 22 kolejka | 26.02.2022 14:00
Sędziowie: Waldemar Kusza, Bartosz Żółtowski | Komisarz: Jakub Kosowski

AZS Uniwersytet Warszawski

Trener: Małgorzata Zaroń. Asystent: Maciej Ciesielski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Maria Wybraniec 4 15:202/4 50.0   2/4 50.0   2 3 5 1 2 3 2 1 1   8 5
4 Joanna Rudenko 0 16:190/1 0.0   0/1 0.0     1 1 2 3           2 -12
5 Alicja Janczak 2 09:071/1 100.00/2 0.01/3 33.3   1 1 2 1     1 1     3 1
6 Gabriela Kluczyńska 0 10:41   0/1 0.00/1 0.0     2 2 3 1   3 1     2 0
7 Zuzanna Wrzesień 7 23:561/2 50.01/4 25.02/6 33.32/2 100.0        3 3 1       2 -23
8 Milena Krzyżaniak 2 14:041/4 25.0   1/4 25.0     1 1 2 2 2         2 6
9 Aleksandra Kaja 14 21:493/8 37.52/4 50.05/12 41.72/3 66.72   2   4 2   2   1 10 -6
12 Aleksandra Kędzierska 8 29:123/7 42.90/1 0.03/8 37.52/2 100.0  2 2 5 2 3 2 1     9 -10
15 Weronika Karpiszuk DNP                                   
21 Kinga Dzierbicka 12 29:191/6 16.71/5 20.02/11 18.27/8 87.5  1 1 5 1 7 5 3     6 -16
22 Julia Jeleńczak 5 05:332/2 100.0   2/2 100.01/1 100.0  1 1 1   1         7 -4
26 Justyna Kowalska 10 24:404/10 40.0   4/10 40.02/2 100.03 7 10   2 2 3 3 3   17 -21
Drużyna 4 1 5   2
Suma 64 200:00 18/45 40 4/17 23,5 22/62 35,5 16/18 88,9 12 20 32 20 20 23 19 12 4 1 68  

Iodica TopMarket MKS Pruszków

Trener: Jacek Rybczyński. Asystent: Wojciech Rogowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Julia Zbudniewek DNP                                   
2 Karolina Olszewska 3 22:000/1 0.01/1 100.01/2 50.0     3 3 6 3 1   2     13 7
3 Katarzyna Świeżak 7 25:252/4 50.0   2/4 50.03/6 50.03 6 9 1 2 4 4   1 2 9 1
4 Wiktoria Maślanka DNP                                   
7 Karolina Zaborska 2 10:221/1 100.00/1 0.01/2 50.0         4 1     1     6 -4
8 Sonia Frojdenfal 4 14:112/5 40.0   2/5 40.00/2 0.01   1 1 2 2 3 1     -1 10
10 Julia Tyszkiewicz 10 22:332/2 100.02/4 50.04/6 66.7     3 3 1 2 1 4       8 7
11 Marzena Marciniak 14 23:504/6 66.71/4 25.05/10 50.03/4 75.03 6 9 5 3 4 2 3     23 9
13 Magdalena Parysek-Bochniak 14 28:247/10 70.0   7/10 70.0   1 3 4 6 2   2 2     21 18
15 Katarzyna Szyller 8 14:354/5 80.0   4/5 80.00/2 0.02   2   5 2 1     1 6 15
20 Pola Dmochewicz 6 19:381/6 16.7   1/6 16.74/8 50.0  4 4   1 4 2     1 -1 8
24 Paulina Kuczyńska 12 19:022/4 50.02/4 50.04/8 50.02/2 100.0  4 4 5 2 2 2 1     16 9
Drużyna 2 1 3   1
Suma 80 200:00 25/44 56,8 6/14 42,9 31/58 53,4 12/24 50 12 30 42 29 23 20 21 10 1 4 100  
  AZS Uniwersytet Warszawski Iodica TopMarket MKS Pruszków
Punkty ze strat 13 14
Punkty w "pomalowanym" 28 (14/30) 46,7 34 (17/29) 58,6
Punkty drugiej szansy 3 4
Punkty szybkiego ataku 8 14
Punkty z ławki 27 31
  AZS Uniwersytet Warszawski Iodica TopMarket MKS Pruszków
Najwyższe prowadzenie 1 (4-3) 19 (57-76)
Najwyższa seria punktowa 9 (20-20) 11 (6-16)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 00:34 38:10