BC Polkowice
88 : 67 21:16 | 21:16 | 18:18 | 28:17
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Półfinały - 1 mecz | 26.03.2022 19:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Maciej Dębowski, Agata Maj | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

BC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Aleksandra Zięmborska 11 17:232/3 66.72/5 40.04/8 50.01/3 33.31 2 3     2         8 6
7 Julia Jeziorna DNP                                   
13 Weronika Gajda 5 25:591/1 100.01/6 16.72/7 28.6     3 3 3 2 1 3       3 14
14 Bożena Puter 0 07:360/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1   1     1         -1 1
15 Klaudia Gertchen 3 13:24   1/3 33.31/3 33.3     1 1 2 1   2 1     3 3
17 Erica Wheeler 11 27:403/6 50.01/2 50.04/8 50.02/2 100.0  4 4 9 1 4 1 2   1 21 19
21 Alicja Grabska 6 19:190/1 0.02/5 40.02/6 33.3   1   1 4 4 1 2 1     6 14
23 Stephanie Mavunga 16 25:006/10 60.00/2 0.06/12 50.04/6 66.73 5 8   3 4   2 5   23 15
25 Artemis Spanou 18 30:16   5/6 83.35/6 83.33/4 75.0  5 5 6 1 3 1 3     29 22
32 Sasa Cado 6 18:23   2/5 40.02/5 40.0     1 1 2 2   1       5 5
33 Weronika Telenga 12 15:005/6 83.3   5/6 83.32/3 66.71 5 6 1 4 2 2 1 1   17 6
Drużyna 1 1 2    
Suma 88 200:00 17/28 60,7 14/35 40 31/63 49,2 12/18 66,7 8 27 35 27 18 18 12 10 6 1 114  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 2 17:011/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1 2 3 3 4     1     8 -9
7 Borislava Hristova 12 30:463/10 30.02/3 66.75/13 38.5   1 3 4   2 1 2 1   2 7 -25
10 Wiktoria Keller 9 20:493/5 60.01/1 100.04/6 66.7     3 3 3 2 1 5       8 -5
16 Karolina Matkowska 3 19:11   1/3 33.31/3 33.3     3 3   1 1 1       3 -16
20 Ewelina Śmiałek 0 00:40                                0 2
21 Stephanie Jones 15 30:585/10 50.00/2 0.05/12 41.75/5 100.03 8 11   3 5 1 2 1 2 21 -19
24 Anna Makurat 13 29:122/4 50.02/6 33.34/10 40.03/5 60.0  4 4 6 1 4 1     1 14 -14
27 Maja Kozłowska DNP                                   
44 Courtney Hurt 10 24:464/9 44.4   4/9 44.42/2 100.01 2 3   2 1 3       5 -5
66 Dominika Owczarzak 3 26:370/3 0.0   0/3 0.03/4 75.0  1 1 8 3 5 2 2   1 8 -14
Drużyna   2 2    
Suma 67 200:00 18/42 42,9 6/16 37,5 24/58 41,4 13/16 81,3 6 28 34 20 18 18 15 6 1 6 74  
  BC Polkowice PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 17 9
Punkty w "pomalowanym" 28 (14/23) 60,9 30 (15/27) 55,6
Punkty drugiej szansy 9 4
Punkty szybkiego ataku 12 13
Punkty z ławki 32 21
  BC Polkowice PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 23 (88-65) 4 (4-8)
Najwyższa seria punktowa 9 (69-50) 5 (32-28)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 33:52 03:14