BC Polkowice
82 : 48 24:16 | 21:16 | 24:5 | 13:11
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Półfinały - 2 mecz | 27.03.2022 19:00
Sędziowie: Łukasz Jankowski, Ewa Matuszewska, Bogna Podkowińska | Komisarz: Grzegorz Potęga

BC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Aleksandra Zięmborska 3 19:40   1/5 20.01/5 20.0   1 2 3 2   1 1 1     4 5
7 Julia Jeziorna DNP                                   
13 Weronika Gajda 13 28:371/1 100.03/5 60.04/6 66.72/4 50.0  3 3 7   3 1 2     20 29
14 Bożena Puter 3 10:290/1 0.01/1 100.01/2 50.0   1 1 2   3   1     1 3 4
15 Klaudia Gertchen 7 21:552/2 100.01/8 12.53/10 30.0   1 4 5 3       1     9 17
17 Erica Wheeler 22 26:087/10 70.02/3 66.79/13 69.22/2 100.01 4 5 4 2 1 3 2     26 17
21 Alicja Grabska 2 15:000/1 0.00/3 0.00/4 0.02/2 100.01 2 3 1 3 2 1 1     2 26
23 Stephanie Mavunga 12 18:576/8 75.0   6/8 75.0   3 4 7 3 1 2 3 1 3 1 21 19
25 Artemis Spanou 7 20:550/4 0.02/5 40.02/9 22.21/2 50.02 3 5 2 1 2 2 2 2   8 21
32 Sasa Cado 9 17:170/2 0.03/7 42.93/9 33.3   1 1 2 1 2 1     3 1 9 17
33 Weronika Telenga 4 21:032/3 66.7   2/3 66.70/1 0.02 7 9 1 1 3 2 2 1   13 15
Drużyna 2 2 4    
Suma 82 200:01 18/32 56,3 13/37 35,1 31/69 44,9 7/11 63,6 15 33 48 24 13 15 14 12 9 3 115  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 0 22:090/1 0.00/4 0.00/5 0.0   1 3 4 4 3 1 2   1 2 2 -22
7 Borislava Hristova DNP                                   
10 Wiktoria Keller 0 19:350/2 0.00/2 0.00/4 0.00/2 0.01 1 2   1 3 1 1   1 -4 -17
16 Karolina Matkowska 2 22:221/1 100.00/4 0.01/5 20.0     2 2 3 2 1 1 2     4 -20
20 Ewelina Śmiałek DNP                                   
21 Stephanie Jones 13 38:586/12 50.00/1 0.06/13 46.21/2 50.01 8 9 1 2 1 7 2 1 2 11 -31
24 Anna Makurat 14 34:152/5 40.03/9 33.35/14 35.71/4 25.0  4 4 1 2 3   1 1 2 9 -27
27 Maja Kozłowska DNP                                   
44 Courtney Hurt 7 31:013/6 50.0   3/6 50.01/2 50.02 3 5 1 3 2 3 2     8 -21
66 Dominika Owczarzak 12 31:413/6 50.02/5 40.05/11 45.5     3 3 6 2 2 3     2 12 -32
Drużyna 4   4   1
Suma 48 200:01 15/33 45,5 5/25 20 20/58 34,5 3/10 30 9 24 33 16 15 13 18 8 3 9 42  
  BC Polkowice PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 22 12
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/23) 56,5 24 (12/23) 52,2
Punkty drugiej szansy 6 11
Punkty szybkiego ataku 11 8
Punkty z ławki 26 0
  BC Polkowice PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 37 (80-43) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 17 (67-35) 5 (16-9)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 39:03 00:00