PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
44 : 54 14:13 | 3:12 | 17:18 | 10:11
BC Polkowice
Półfinały - 3 mecz | 02.04.2022 18:00
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Tomasz Langowski, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 1 20:27   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0  2 2 1 2 2 3 2     1 -7
6 Julita Michniewicz DNP                                   
10 Wiktoria Keller 2 22:000/2 0.00/1 0.00/3 0.02/4 50.0  4 4 2 1 3 4 1     0 -7
16 Karolina Matkowska 4 18:572/4 50.00/4 0.02/8 25.00/1 0.02 1 3     2 2 3     1 -7
20 Ewelina Śmiałek DNP                                   
21 Stephanie Jones 12 38:555/7 71.40/2 0.05/9 55.62/4 50.02 8 10 3 4 2 1 1     19 -12
24 Anna Makurat 8 37:544/7 57.10/5 0.04/12 33.30/1 0.0  2 2 1 1 2 3 1     0 -8
27 Maja Kozłowska DNP                                   
44 Courtney Hurt 13 34:063/9 33.3   3/9 33.37/9 77.82 9 11 2 4 5 4 2     16 -4
66 Dominika Owczarzak 4 27:411/6 16.70/1 0.01/7 14.32/2 100.01 3 4 2 4 4 5 1   1 0 -5
Drużyna 1 3 4   2
Suma 44 200:00 15/35 42,9 0/14 0 15/49 30,6 14/23 60,9 8 32 40 11 16 20 24 11   1 37  

BC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Aleksandra Zięmborska 4 20:072/4 50.00/5 0.02/9 22.2   1 1 2   4 1   1     0 8
13 Weronika Gajda 6 22:02   2/6 33.32/6 33.3     1 1 2 3 3 5 2     2 10
14 Bożena Puter DNP                                   
15 Klaudia Gertchen 0 08:510/1 0.00/2 0.00/3 0.0     2 2   3           -1 0
17 Erica Wheeler 11 33:014/10 40.00/3 0.04/13 30.83/4 75.01 2 3 4 2 2 6 2     4 2
21 Alicja Grabska 4 19:530/1 0.00/3 0.00/4 0.04/4 100.0  1 1   2 2 1 1     1 2
23 Stephanie Mavunga 4 32:542/5 40.00/1 0.02/6 33.3   2 4 6 1 3 6 1 1 1   8 2
25 Artemis Spanou 11 32:444/6 66.71/4 25.05/10 50.0   1 5 6 3 2   4 1     12 10
32 Sasa Cado 10 22:472/2 100.02/8 25.04/10 40.0   3 4 7 1   1   2     14 8
33 Weronika Telenga 4 07:411/1 100.0   1/1 100.02/2 100.01 3 4   2 1         8 8
Drużyna 1 5 6   1
Suma 54 200:00 15/30 50 5/32 15,6 20/62 32,3 9/10 90 10 28 38 11 21 16 18 10 1   48  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp BC Polkowice
Punkty ze strat 2 10
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/22) 59,1 20 (10/19) 52,6
Punkty drugiej szansy 2 10
Punkty szybkiego ataku 8 5
Punkty z ławki 5 18
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp BC Polkowice
Najwyższe prowadzenie 3 (14-11) 12 (21-33)
Najwyższa seria punktowa 5 (14-11) 9 (14-20)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 01:38 35:29