KK ROW Rybnik
69 : 47 20:10 | 17:16 | 14:7 | 18:14
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
Etap I - 20 kolejka | 16.02.2008 17:30
Sędziowie: Wojciech Imiołek, Piotr Pastusiak | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

KK ROW Rybnik

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Małgorzata Chomicka 0 04:54              1 1 1             2 0
5 Barbara Głocka 0 05:58              4 4         2     6 0
6 Olena Proshchenko 11 31:191/2 50.03/5 60.04/7 57.1     3 3 2 2 1 4 4     13 0
7 Joanna Górzyńska-Szymczak 2 09:211/3 33.3   1/3 33.3         1 1   1     2 0 0
9 Sonia Krupa 0 02:550/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 0
11 Magdalena Skorek 9 32:293/5 60.01/3 33.34/8 50.0     4 4 1 3 1 1 1 1   11 0
12 Edyta Czerwonka 12 10:553/4 75.01/2 50.04/6 66.73/4 75.0  1 1 1   3 3 2     10 0
13 Nikita Bell 10 24:323/7 42.9   3/7 42.94/4 100.05 8 13 2 1 2 6 2     17 0
15 Hollie Merideth 12 24:596/11 54.5   6/11 54.5   1 3 4 2 2 1 3 2 1   13 0
16 Natalia Przekop 0 01:34                          1     1 0
19 Minja Siljegović 10 16:394/6 66.7   4/6 66.72/2 100.01   1 1 2 2 2 1     9 0
20 Marquetta Dickens 3 34:251/8 12.5   1/8 12.51/6 16.7  4 4 5 3 8 3 2 1   0 0
Drużyna          
Suma 69 200:00 22/47 46,8 5/10 50 27/57 47,4 10/16 62,5 7 28 35 16 15 18 23 17 3 2 81  

MUKS Poznań

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrianna Najtkowska 0 01:340/1 0.0   0/1 0.0               1       -2 0
5 Okeisha Howard 4 32:442/9 22.20/3 0.02/12 16.7   1   1 1 2 1 3 1   1 -6 0
6 Żaneta Durak 3 27:401/7 14.3   1/7 14.31/2 50.03 4 7 2 5 3 6 3     2 0
7 Katarzyna Rezler 0 09:310/1 0.0   0/1 0.0     1 1 2 1   2 1     1 0
8 Marijana Ivovic 1 14:110/4 0.0   0/4 0.01/4 25.01   1   3 2   1     -4 0
9 Ilona Mądra 4 23:442/5 40.0   2/5 40.0   2 6 8 1 2   4 2     8 0
10 Paulina Szymańska 6 26:413/5 60.00/1 0.03/6 50.0   1 3 4     1 1 4 2   12 0
11 Agnieszka Skobel 19 35:469/14 64.30/1 0.09/15 60.01/2 50.03 4 7 2 2 3 4 4     21 0
12 Paulina Furmańczak DNP                                   
13 Martyna Mićków 0 06:540/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1 1 1         1 0
14 Justyna Nieznalska 6 16:212/4 50.00/1 0.02/5 40.02/4 50.01 1 2   2 3 4 2   2 1 0
15 Barbara Miśkiewicz 4 04:541/3 33.30/1 0.01/4 25.02/2 100.01 2 3     1 1       3 0
Drużyna          
Suma 47 200:00 20/54 37 0/7 0 20/61 32,8 7/14 50 13 22 35 9 18 15 26 18 2 3 37