Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
82
70
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-15 16:00
102
78
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
74
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
64
38
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-12-16 17:00
63
67
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2018-12-16 18:00
84
76
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2018-12-19 19:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2018-12-21 18:00
--
--
CCC Polkowice
61  :  65 (10:15, 10:25, 15:6, 26:19)
Energa Toruń
O 3 miejsce - 2 mecz | 22.04.2015 17:45
Sędziowie: Janusz Calik, Wojciech Liszka, Cezary Nowicki | Komisarz: Ryszard Jabłoński

CCC Polkowice

Trener: Arkadiusz Rusin

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Aishah Sutherland 21 34:249/18 50.0   9/18 50.03/3 100.05 8 13 2 4 4 4       23 1
6 Dominika Owczarzak 6 25:521/6 16.71/4 25.02/10 20.01/4 25.01   1 3 3 5         -1 -9
7 Justyna Jeziorna 0 20:40   0/2 0.00/2 0.0   1   1   4   1 4     2 1
10 Natalia Bucyk DNP                                   
11 Naketia Swanier 15 34:582/9 22.22/4 50.04/13 30.85/6 83.31 3 4 3 2 4 3 3   1 12 -2
12 Agnieszka Majewska 11 19:324/9 44.41/1 100.05/10 50.00/2 0.0  6 6 2 2 3     2   14 -7
14 Agata Szczepanik DNP                                   
17 Magda Kaczmarska 1 20:27   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0  1 1 1 1 5 1       0 5
24 Helena Sverrisdottir 3 18:081/1 100.00/3 0.01/4 25.01/2 50.0      1   1   2     2 -7
54 Sheniqua Greene 4 25:592/7 28.6   2/7 28.6   1 2 3   3   2 2     2 -2
Drużyna 2 2 4    
Suma 61 200:00 19/50 38 4/15 26,7 23/65 35,4 11/19 57,9 9 20 29 12 19 22 11 11 2 1 54  

Energa Toruń

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Amanda Jackson 7 26:051/3 33.31/1 100.02/4 50.02/2 100.02 6 8 2 5 3 3 1   1 13 8
4 Joanna Walich 2 03:241/2 50.0   1/2 50.0           1         1 1 3
10 Maurita Reid 11 39:553/7 42.91/3 33.34/10 40.02/2 100.01 2 3 6 4 7 3 2 1   14 4
11 Tijana Ajduković DNP                                   
15 Aleksandra Pawlak 7 33:592/5 40.01/5 20.03/10 30.0     1 1 5 4 2 1 1     6 -4
18 Agnieszka Fikiel 10 23:155/7 71.40/1 0.05/8 62.5   2 4 6   3   2       11 1
21 Katarzyna Suknarowska 0 04:11   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -5
23 Amber Harris 14 16:456/8 75.00/2 0.06/10 60.02/4 50.01 7 8 1   3 1 1     17 3
25 Małgorzata Misiuk 4 08:322/3 66.7   2/3 66.7     2 2   1 1 1       4 4
28 Agnieszka Makowska 2 10:311/2 50.0   1/2 50.0     2 2 2 3   2       3 9
30 Rebecca Harris 8 33:233/9 33.30/4 0.03/13 23.12/2 100.04 4 8 1 1 3 2 2     7 -3
Drużyna 3 3 6   3
Suma 65 200:00 24/46 52,2 3/17 17,6 27/63 42,9 8/10 80 10 28 38 17 22 19 15 7 1 2 75  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD