Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
58  :  55 (10:17, 21:8, 8:14, 19:16)
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Etap I - 6 kolejka | 24.10.2015 18:00
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Bartosz Puzoń, Paulina Gajdosz | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.

Trener: Dariusz Maciejewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angel Goodrich DNP                                   
4 Katarzyna Dźwigalska 1 27:130/2 0.00/4 0.00/6 0.01/2 50.03 4 7 2 3 4 3 1   1 1 -7
7 Natalia Sobek 0 17:110/1 0.00/1 0.00/2 0.0           1           -2 4
8 Klaudia Czarnodolska 5 23:441/2 50.01/2 50.02/4 50.0   1   1   3   2 1     3 -10
9 Monika Naczk 3 16:270/5 0.00/1 0.00/6 0.03/5 60.0  1 1 3 4 5 2 2     -1 8
10 Alicja Witkowska DNP                                   
11 Beata Jaworska 4 14:042/3 66.7   2/3 66.7     1 1   5 2 2 1 1   4 -5
18 Katarzyna Jaworska 10 29:515/7 71.4   5/7 71.4   2 2 4 2 5   5 1 1   11 13
20 Magdalena Szajtauer 4 32:512/7 28.60/1 0.02/8 25.0   2 7 9 4 2 1 3 7 4   19 3
22 Cassandra Brown 31 38:397/12 58.35/11 45.512/23 52.22/3 66.73 2 5 2 2 3 3 1   2 24 9
Drużyna 1 3 4 1 1
Suma 58 200:00 17/39 43,6 6/20 30 23/59 39 6/10 60 11 17 28 13 25 15 20 14 6 3 59  

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Aishah Sutherland 27 40:0010/16 62.50/1 0.010/17 58.87/7 100.04 11 15   2 7 9 3     29 -3
4 Shannon McCallum 11 39:211/5 20.01/6 16.72/11 18.26/6 100.0  5 5 2 4 5 3 5 2 3 13 -1
5 Anna Bekasiewicz 4 25:462/4 50.00/1 0.02/5 40.0     2 2 1 2   1 2 1 1 6 -8
6 Patrycja Kaczor DNP                                   
7 Paulina Dąbkowska 2 34:000/6 0.0   0/6 0.02/2 100.04   4   3 3 2       -2 -9
8 Barbara Głocka 0 02:50                        1       -1 3
10 Marta Dobrowolska 0 16:560/4 0.00/1 0.00/5 0.0   2 2 4 1   1       1 0 3
11 Naketia Swanier 9 36:551/4 25.01/2 50.02/6 33.34/5 80.01 2 3 3 4 8 8 2   1 4 -3
15 Paulina Rozwadowska 2 04:120/2 0.0   0/2 0.02/2 100.01 1 2     1         2 3
21 Paulina Szymańska DNP                                   
Drużyna 5 2 7   2
Suma 55 200:00 14/41 34,1 2/11 18,2 16/52 30,8 21/22 95,5 12 23 35 7 15 25 24 12 3 6 51  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa