Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-30 19:10
51
89
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PGE MKK Siedlce
TV | 2019-03-30 19:10
102
58
Youtube, https://youtu.be/RccPVIFbBTg - 2019-03-30 19:00
Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2019-03-30 19:10
75
77
YouTube, https://www.youtube.com/watch? - 2019-03-30 19:05
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-02 17:00
72
59
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
Arka Gdynia
69  :  59 (29:10, 9:24, 14:13, 17:12)
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Etap I - 16 kolejka | 23.01.2016 16:00
Sędziowie: Robert Zieliński, Michał Sosin, Jolanta Mikulska | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Basket 90 Gdynia

Trener: Katarzyna Dydek

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Jowita Ossowska 2 03:541/1 100.0   1/1 100.0                       2 3
6 Aneta Kotnis 18 36:067/9 77.81/2 50.08/11 72.71/1 100.01 7 8 4   2 1       26 7
7 Katarzyna Suknarowska 0 16:110/2 0.0   0/2 0.0         5 1 1 4       -1 -11
8 Jelena Škerović 10 36:442/3 66.72/3 66.74/6 66.7     4 4 6 1 3 5 3     16 13
9 Kamila Podgórna 3 09:070/1 0.01/1 100.01/2 50.0     4 4 1 3 1         7 -3
10 Magda Bibrzycka 0 27:390/3 0.00/1 0.00/4 0.0   1 4 5 6 3   1 1     7 14
14 Agnieszka Bibrzycka DNP                                   
21 Anna Jakubiuk 8 28:194/10 40.0   4/10 40.0     1 1 1 4   1       3 21
22 Amalia Rembiszewska 5 05:160/2 0.01/1 100.01/3 33.32/2 100.0        3 1 1       2 -3
31 Tatiana Troina 0 02:000/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 -4
32 Paris Johnson 23 34:449/16 56.3   9/16 56.35/8 62.5  8 8   2 4 2 5 4   28 13
33 Marta Marcinkowska DNP                                   
Drużyna 3 3 6   1
Suma 69 200:00 23/48 47,9 5/8 62,5 28/56 50 8/11 72,7 2 28 30 23 18 12 15 9 4   89  

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.

Trener: Dariusz Maciejewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angel Goodrich 14 35:393/9 33.32/6 33.35/15 33.32/2 100.01 1 2   1 2 2 5     9 -5
4 Katarzyna Dźwigalska 3 23:181/2 50.00/4 0.01/6 16.71/2 50.0      6 2 4 2 2 1   4 -19
7 Natalia Sobek 3 08:511/4 25.00/2 0.01/6 16.71/2 50.01   1 1   1 1       -2 3
8 Klaudia Czarnodolska DNP                                   
9 Monika Naczk 1 21:48   0/1 0.00/1 0.01/2 50.01   1 2 3 2 2 1     1 -3
11 Beata Jaworska 6 18:093/5 60.0   3/5 60.0   1 2 3 2 1   2 1     8 -17
18 Katarzyna Jaworska DNP                                   
20 Magdalena Szajtauer 2 28:521/3 33.3   1/3 33.3   1 5 6 1 1   1   2   8 -7
22 Cassandra Brown 13 30:244/13 30.81/7 14.35/20 25.02/3 66.72 1 3 1 1 4 3 1 1   0 -6
52 Kelley Cain 17 32:597/11 63.6   7/11 63.63/3 100.06 12 18 3 3 5 2 1 6   39 4
Drużyna 3 3 6    
Suma 59 200:00 20/47 42,6 3/20 15 23/67 34,3 10/14 71,4 13 21 34 16 12 18 15 11 10   67  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja