Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-04 18:30
90
66
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-04 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-04 19:00
65
49
TV Toruń - 2018-04-04 18:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-04 19:00
72
59
YouTube -
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-07 16:00
65
59
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2018-04-07 18:00
61
95
YouTube - 2018-04-07 17:55
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2018-04-07 18:00
84
85
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-07 19:00
87
65
YouTube - 2018-04-07 18:55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-08 16:00
83
68
YouTube - 2018-04-08 15:55
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-08 17:00
52
83
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-11 19:00
64
58
YouTube - 2018-04-11 18:55
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-14 18:00
58
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-14 18:00
70
80
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-15 16:45
59
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-15 18:00
57
61
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
2018-04-18 18:00
57
53
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-18 19:00
79
85
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-19 19:00
61
67
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-22 18:00
85
54
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-25 19:00
62
66
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-25 18:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2018-04-26 17:00
66
76
TVP Sport - 2018-04-26 16:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2018-04-27 18:45
58
63
TVP Sport - 2018-04-27 18:40
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-04-27 19:00
58
88
YouTube -
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-29 15:30
58
62
YouTube oraz www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-29 15:25
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-04-30 18:45
59
46
TVP Sport - 2018-04-30 18:40
Artego Bydgoszcz
58  :  63 (19:17, 12:14, 13:18, 14:14)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 12 kolejka | 17.12.2016 17:00
Sędziowie: Michał Sosin, Karina Kamińska, Michał Pietrakiewicz | Komisarz: Ryszard Łabędź

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anne Armstrong 2 32:151/3 33.30/2 0.01/5 20.0     4 4 3 3 2 1 1     5 2
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Katarzyna Suknarowska-Kaczor 4 14:592/3 66.70/2 0.02/5 40.0   1 1 2 1 1 1 1 1     4 -5
8 Elżbieta Międzik 6 34:503/5 60.00/5 0.03/10 30.0   2 2 4 3 4   1 3     8 -2
10 Maurita Reid 13 40:005/13 38.50/3 0.05/16 31.33/4 75.0  6 6 5 4 5 4 3     11 -5
11 Denesha Stallworth 23 36:337/17 41.2   7/17 41.29/9 100.01 7 8 2 1 7 2 1 4   26 -5
12 Klaudia Niedźwiedzka 2 09:381/3 33.30/1 0.01/4 25.0           1         1 -1 -7
15 Paulina Niedziółka DNP                                   
23 Karina Szybała DNP                                   
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
50 Charity Szczechowiak 8 31:453/11 27.30/1 0.03/12 25.02/2 100.05 7 12   4 1 2   1   10 -3
Drużyna 3 1 4    
Suma 58 200:00 22/55 40 0/14 0 22/69 31,9 14/15 93,3 9 27 36 14 18 16 11 9 5 1 63  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Uju Ugoka 9 25:064/10 40.0   4/10 40.01/2 50.02 7 9 3 2 4       1 14 1
3 Asia Boyd 11 34:475/7 71.40/1 0.05/8 62.51/2 50.0  4 4 5 2 3 2 1     15 5
5 Kaja Grygiel DNP                                   
6 Dominika Owczarzak 5 28:551/2 50.01/4 25.02/6 33.3     5 5 2 3 2 3       5 1
7 Tess Madgen 20 35:243/7 42.94/6 66.77/13 53.82/2 100.01 5 6 1 3 4 6 1   2 16 9
8 Aleksandra Kędzierska DNP                                   
9 Dorota Mistygacz 2 16:250/1 0.00/3 0.00/4 0.02/4 50.0  3 3 1 1 2 1   1   0 0
14 Marta Witkowska 6 14:023/3 100.0   3/3 100.0     4 4   4   2       8 0
24 Agata Dobrowolska 6 22:073/8 37.5   3/8 37.5   1 5 6             1 7 5
44 Kateryna Dorogobuzowa 4 23:141/2 50.00/3 0.01/5 20.02/4 50.0  3 3   1 3 1 1   1 1 4
Drużyna 2   2    
Suma 63 200:00 20/40 50 5/17 29,4 25/57 43,9 8/14 57,1 4 36 40 12 16 18 15 3 1 5 66  
Pobierz statystyki PDF
Obraz
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka

Sponsor Tytularny Gali EBL

Energa

Partnerzy Gali EBL

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego Radio ESKA Press Service Monitoring Mediów