CosinusMED Widzew Łódź
74 : 71 16:18 | 18:18 | 27:19 | 13:16
CCC Polkowice
Etap I - 12 kolejka | 17.12.2016 18:00
Sędziowie: Maciej Kotulski, Grzegorz Czajka, Damian Myszka | Komisarz: Leszek Rakoczy

Cosinus Widzew Łódź

Trener: Dariusz Raczyński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Magdalena Kruszyńska DNP                                   
3 Sylwia Bujniak 7 22:472/3 66.71/2 50.03/5 60.0   1   1 1 2 2 3 5     9 -13
7 Magdalena Pisera 7 29:193/8 37.50/1 0.03/9 33.31/4 25.01   1 2 4 4 2 1   1 0 11
10 Natalia Gzinka DNP                                   
12 Angela Beadle 10 30:374/5 80.0   4/5 80.02/2 100.0  6 6 2 2 1 3 1 2 1 17 5
13 Julia Drop 15 31:242/7 28.62/5 40.04/12 33.35/6 83.3  4 4 10 2 7 2 2   2 20 5
15 Klaudia Gertchen 2 06:301/1 100.0   1/1 100.0     1 1       1       2 2
16 Magdalena Ratajczak DNP                                   
17 Wiktoria Zapart 0 10:48                    2           0 -6
22 Kinga Dzierbicka DNP                                   
51 Aleksandra Pawlak 29 37:573/9 33.34/9 44.47/18 38.911/12 91.71 8 9 2 4 7 2 2 2   30 7
54 Roddreka Rogers 4 30:382/3 66.7   2/3 66.7   1 9 10   3 1 4 2 1 1 12 4
Drużyna 2   2 1 1
Suma 74 200:00 17/36 47,2 7/17 41,2 24/53 45,3 19/24 79,2 6 28 34 17 20 22 18 13 5 5 90  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Walerija Musina 8 33:221/4 25.01/6 16.72/10 20.03/3 100.0  3 3 2 5 5 6 3   3 2 0
6 Angelika Stankiewicz 11 19:541/3 33.33/4 75.04/7 57.1     1 1 2 4 3 2 1     10 4
8 Mariona Ortiz 8 35:262/6 33.3   2/6 33.34/4 100.01 3 4 9 3 3 2 2 1   18 -4
9 Ewelina Gala 0 07:460/3 0.0   0/3 0.0           2     1     -2 -1
11 Marija Rezan 12 25:566/14 42.9   6/14 42.90/1 0.04 3 7 1 1 3 1 1 3   14 -12
14 Magdalena Leciejewska 6 26:363/5 60.0   3/5 60.0     3 3 2 1 1 2 2     9 -1
22 Paula Bułhak DNP                                   
23 Magdalena Idziorek 0 04:28   0/1 0.00/1 0.0   1 1 2 1 1           2 1
25 Marta Urbaniak 5 22:031/3 33.31/4 25.02/7 28.6     1 1   4   1       0 -11
44 Raisa Musina 21 24:295/11 45.52/4 50.07/15 46.75/5 100.06 9 15 1 1 4 4   1 2 26 9
Drużyna 2 1 3    
Suma 71 200:00 19/49 38,8 7/19 36,8 26/68 38,2 12/13 92,3 14 25 39 18 22 19 18 10 5 5 79