Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2018-12-19 19:00
77
70
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2018-12-21 18:00
56
66
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-12-22 15:10
74
40
Sportklub - 2018-12-22 15:00
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-22 18:00
51
54
TVP Wrocław - 2018-12-22 17:55
Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-12-22 18:00
67
80
TV Toya - 2018-12-22 17:55
Enea AZS Poznań
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-12-22 18:00
71
94
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-22 18:00
94
86
www.youtube.com/user/SportTvTorun - 2018-12-22 17:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-01-06 15:10
72
68
Sportklub - 2019-01-06 15:00
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-01-06 16:00
65
78
Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
2019-01-06 16:00
89
66
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-01-06 16:00
82
72
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-01-06 18:00
89
75
Arka Gdynia
Widzew Łódź
2019-01-06 18:00
100
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Wisła CanPack Kraków
2019-01-12 18:00
58
74
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-01-12 18:00
56
90
TV Toya - 2019-01-12 17:55
PGE MKK Siedlce
Arka Gdynia
2019-01-13 16:00
66
88
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-01-13 16:00
83
59
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
TV | 2019-01-13 18:30
77
83
Sportklub - 2019-01-13 18:25
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-01-13 20:00
67
88
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-01-18 17:00
56
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-01-18 19:15
79
89
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2019-01-19 17:00
78
45
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-01-19 19:15
66
68
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-01-20 15:00
66
45
1KS Ślęza Wrocław
62  :  63 (19:11, 8:17, 23:18, 6:10, d: 6:7)
Wisła CanPack Kraków
Puchar Polski - Finał | 29.01.2017 20:00
Sędziowie: Robert Mordal, Karina Pełka, Michał Sosin | Komisarz: Tomasz Konczewski

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Grzegorz Krzak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz 0 06:570/1 0.00/2 0.00/3 0.0                     1 -3 -14
5 Sharnee Zoll-Norman 13 45:005/16 31.31/2 50.06/18 33.3     2 2 7   2 2 3     11 -1
10 Kateryna Rymarenko 18 25:592/5 40.04/5 80.06/10 60.02/2 100.03 2 5 1 3 1 1 2     21 3
11 Agnieszka Skobel 7 40:051/5 20.01/5 20.02/10 20.02/2 100.01 5 6 3 1 4 2 3     9 10
12 Agnieszka Kaczmarczyk 5 37:291/5 20.00/2 0.01/7 14.33/6 50.01 11 12 2 1 3 3 1 1   9 2
14 Agnieszka Majewska 4 14:412/2 100.0   2/2 100.0     2 2   1   3 1 1   5 -7
15 Magdalena Koperwas DNP                                   
16 Małgorzata Zuchora DNP                                   
23 Marissa Kastanek 6 28:151/4 25.01/3 33.32/7 28.61/2 50.01   1 1 5 1 1 2   1 3 5
54 Sheniqua Greene 9 26:343/7 42.9   3/7 42.93/4 75.03 4 7   4 2 1     2 10 -3
Drużyna 3 2 5   3
Suma 62 225:00 15/45 33,3 7/19 36,8 22/64 34,4 11/16 68,8 9 26 35 14 15 13 13 12 2 4 65  

Wisła Can-Pack Kraków

Trener: José Ignacio Hernández. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Claudia Pop DNP                                   
5 Olivia Szumełda-Krzycka 0 18:43   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1 1   1       0 3
9 Danuta Puter DNP                                   
10 Meighan Simmons 4 16:060/2 0.00/4 0.00/6 0.04/4 100.0  1 1 3 2 3 4 3     1 10
11 Ewelina Kobryn DNP                                   
13 Sandra Ygueravide 5 28:281/6 16.71/3 33.32/9 22.2   2 2 4 5 1 1 2 2     7 -9
14 Magdalena Ziętara 4 38:001/2 50.00/2 0.01/4 25.02/4 50.01 7 8   4 2 2       5 1
17 Ziomara Morrison 7 20:302/4 50.01/2 50.03/6 50.00/1 0.02 5 7 3 1 3 2 1 1 1 13 20
21 Magdalena Puter DNP                                   
22 Agnieszka Szott-Hejmej 5 33:171/3 33.31/4 25.02/7 28.6     1 1 1 3 1 1 1 1   3 -2
24 Hind Ben Abdelkader 24 41:085/9 55.64/7 57.19/16 56.32/2 100.01 4 5 3   4 2 1 1   25 -4
43 Vanessa Gidden 14 28:486/13 46.2   6/13 46.22/2 100.02 7 9 1 1 1 3   1 1 15 -14
Drużyna 3 2 5   2
Suma 63 225:00 16/39 41 7/23 30,4 23/62 37,1 10/13 76,9 8 28 36 17 13 15 17 8 4 2 69  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja