Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2018-11-10 18:00
68
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2018-11-11 18:00
64
75
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-24 18:00
69
81
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
--
--
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-15 16:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
--
--
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
54 Sheniqua Greene Stany Zjednoczone 1990-09-06 190 środkowa
26 Patrycja Jaworska Polska 1998-05-14 168 rozgrywająca
12 Agnieszka Kaczmarczyk Polska 1989-05-23 187 silna skrzydłowa
23 Marissa Kastanek Stany Zjednoczone 1990-05-31 175 rozgrywająca / rzucająca
24 Magdalena Koperwas Polska 1993-06-11 177 rzucająca / niska skrzydłowa
14 Agnieszka Majewska Polska 1982-05-11 195 silna skrzydłowa / środkowa
17 Anna Matras Polska 1998-05-26 173 rzucająca
10 Kateryna Rymarenko Ukraina 1990-04-03 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
15 Sylwia Siemienas Polska 1996-12-05 185 silna skrzydłowa / środkowa
4 Zuzanna Sklepowicz Polska 1996-12-20 173 rozgrywająca
11 Agnieszka Skobel Polska 1989-01-16 180 rzucająca / niska skrzydłowa
25 Agnieszka Śnieżek Polska 1991-10-25 176 rzucająca
21 Kourtney Treffers Holandia 1994-08-08 189 silna skrzydłowa
Julia Tyszkiewicz Polska 1996-06-09 180 niska skrzydłowa
22 Marta Wdowiuk Polska 1998-02-05 179 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
5 Sharnee Zoll-Norman Stany Zjednoczone 1986-07-11 170 rozgrywająca
16 Małgorzata Zuchora Polska 1994-06-23 176 rzucająca
 
  trener rola
 Arkadiusz RusinTrener
 Grzegorz KrzakAsystent trenera
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD