Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka AZS UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
80  :  67 (17:12, 21:25, 19:11, 23:19)
Enea AZS Poznań
Etap I - 16 kolejka | 28.01.2018 16:00
Sędziowie: Tomasz Trojanowski, Tomasz Tomaszewski, Tomasz Tybor | Komisarz: Maciej Kucharski

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Uju Ugoka 27 32:5512/15 80.0   12/15 80.03/11 27.33 8 11 1 3 8 2 3     29 17
2 Feyonda Fitzgerald 9 27:513/10 30.01/3 33.34/13 30.8     1 1 5 1 1 4 1   1 3 1
5 Kaja Grygiel DNP                                   
6 Martyna Cebulska 6 17:470/2 0.02/3 66.72/5 40.0   1   1 1 3     1     6 5
8 Aleksandra Kędzierska 0 01:26                                0 0
9 Dorota Mistygacz 7 19:083/3 100.00/2 0.03/5 60.01/1 100.02 3 5   2 1 1 4 2   15 9
10 Dajana Butulija 7 29:523/4 75.00/8 0.03/12 25.01/1 100.0  1 1 5 4 1 2 3 1 1 6 21
14 Marta Witkowska 7 12:112/4 50.00/1 0.02/5 40.03/4 75.02 1 3   1 3 2 2   1 6 -2
15 Agata Dobrowolska 3 27:20   1/3 33.31/3 33.3   1 5 6 3 3   1       9 6
22 Dominika Poleszak 0 01:26                                0 0
44 Kateryna Dorogobuzowa 14 30:020/3 0.04/5 80.04/8 50.02/2 100.01 3 4 1 3 2 3 2     14 8
Drużyna 2 1 3   2
Suma 80 199:58 23/41 56,1 8/25 32 31/66 47 10/19 52,6 10 22 32 16 20 16 15 16 3 3 88  

Enea AZS Poznań

Trener: Marek Lebiedziński . Asystent: Krzysztof Dobrowolski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Marta Nowicka 0 02:020/1 0.0   0/1 0.0         1           1 0 0
4 Kinga Woźniak 5 27:430/2 0.00/2 0.00/4 0.05/6 83.3  1 1 2   5 2 1   1 2 -17
6 Daria Marciniak 4 12:422/3 66.7   2/3 66.7     2 2 2 1 1     1 1 8 -3
7 Katarzyna Bednarczyk 5 24:551/3 33.31/5 20.02/8 25.0   1 6 7   1   5 2     3 -16
11 Kateryna Rymarenko 15 33:313/6 50.02/3 66.75/9 55.63/4 75.02 7 9 1 3 4 5       15 -11
14 Aleksandra Parzeńska 12 25:406/7 85.7   6/7 85.7     1 1   3   2 1 1   12 -10
16 Julia Niemojewska 0 14:520/1 0.0   0/1 0.00/2 0.0  1 1 3 2 2 1 1     1 5
20 Jewel Tunstull 2 07:221/1 100.0   1/1 100.0           4 1 2       0 -4
32 Jazmine Davis 22 33:335/9 55.62/4 50.07/13 53.86/10 60.01 5 6 3 2 6 4 3     20 -8
44 Michaela Stejskalova 2 17:410/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.01 4 5 1   1 2   1   5 -1
Drużyna 1 1 2   1
Suma 67 200:01 18/34 52,9 5/15 33,3 23/49 46,9 16/24 66,7 5 27 32 13 16 20 23 8 3 3 66  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka

Sponsor Tytularny Gali EBL

Energa

Partnerzy Gali EBL

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego Radio ESKA Press Service Monitoring Mediów