Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
--
--
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-24 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-24 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
TV | 2019-04-26 18:25
--
--
Sportklub - 2019-04-26 18:15
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
8 Kinga Banach Polska 1997-01-12 175 rzucająca
7 Katarzyna Bednarczyk Polska 1989-10-03 184 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
32 Jazmine Davis Stany Zjednoczone 1993-12-15 170 rozgrywająca
4 Kinga Demczur Polska 1994-07-29 176 rozgrywająca
12 Martyna Kotula Polska 1997-12-24 169 rozgrywająca / rzucająca
6 Daria Marciniak Polska 1994-10-19 183 środkowa
16 Julia Niemojewska Polska 1998-06-16 170 rozgrywająca / rzucająca
3 Marta Nowicka Polska 1997-09-19 171 rozgrywająca
14 Aleksandra Parzeńska Polska 1997-09-16 187 silna skrzydłowa / środkowa
35 Aleksandra Piasecka Polska 2000-01-10 180 rozgrywająca / rzucająca
11 Kateryna Rymarenko Ukraina 1990-04-03 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
10 Karolina Stefańczyk Polska 1999-05-12 182 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
44 Michaela Stejskalova Czechy 1987-04-04 186 niska skrzydłowa
5 Alicja Szloser Polska 1997-07-21 179 niska skrzydłowa
20 Jewel Tunstull Stany Zjednoczone 1992-10-25 190 środkowa
9 Julia Tyszkiewicz Polska 1996-06-09 180 niska skrzydłowa
24 Aleksandra Zięmborska Polska 2000-03-02 182 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
 
  trener rola
 Marek Lebiedziński Trener
 Krzysztof DobrowolskiAsystent trenera

Odeszli

Kinga Bandyk (zawodniczka, 2017-11-22), Sidney Cook (zawodniczka, 2017-10-31), Janae Smith (zawodniczka, 2018-01-02)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja